Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Kovový odpad - Demolice, Likvidace, Zemní práce

Nevíte, co s kovovým odpadem? Obraťte se na nás. Naše společnost kovošrot nejen vykupuje, ale také třídí a upravuje pro hutní podniky. Výkupnu i skladovací prostory Demont Servisu pak najdete v Brně – Chrlicích, na ulici Tovární 1. Dále Vám nabízíme možnost přistavení kontejnerů nebo přímo odvoz kovového odpadu.

Demolice, bourací práce, recyklace | Služby | Kevex.cz ...

Zajišťujeme ekologickou likvidaci odpadu. Odvoz provádíme vlastní dopravou. Doporučujeme využít možnost recyklace odpadů přímo na místě demolice pomocí mobilní drtičky stavebních odpadů s drcením na různé frakce.

Odpady, třídění, recyklace, svoz bioodpadu » Autodoprava Vlk

Chceme Vám usnadnit práci, proto se můžete rozhodnout, zda bude odpad recyklován v místě demolice nebo k recyklaci převezen. Recyklace stavebního odpadu je poté prováděna mobilní recyklační linkou a následně mechanicky upravena drcením a tříděním tak, aby svou strukturou splňovala vlastnosti předepsané zákonem o odpadech.

Odvoz odpadů - m.estav.cz

Citymove s.r.o. Praha. Demolice staveb a bourací práce, recyklace stavebního odpadu, odvoz a ukládání stavební suti; prodej a dovoz produktů z kamenolomu (dlažební kámen, dlažební kostky, řezaná a štípaná dlažba, stavební kámen, soklový kámen, upravený lomový kámen); kamionová doprava, spedice, servis nákladních a ...

PAPKOV s.r.o. | Odvoz odpadu a kontejnerová doprava Praha

PAPKOV s.r.o. – odvoz a likvidace odpadu Praha Pořádek dělá přátele. Zajistíme komplexní služby v oboru odvozu a zpracování odpadu v Praze. Mimo to také prodáváme nádoby a obaly na odpad. Poskytujeme poradenství v oblasti životního prostředí. Staráme se o údržbu a úklid průmyslových budov.

Forweit, s.r.o. | Likvidace odpadu a odvoz suti Praha

Karel Rys - Autodoprava – Nákladní doprava a zemní práce Praha . Nabízíme zemní práce, demolice a zajišťujeme velkoobjemovou ... ADÁMEK ODPADY - Odvoz odpadů a sutě . Zajišťujeme odvoz odpadu, suti a jiných stavebních i komunálních ... FEKO - LT - Čištění kanalizací a odvoz odpadních vod …

Demolice - ESTAV.cz

Citymove s.r.o. Praha. Demolice staveb a bourací práce, recyklace stavebního odpadu, odvoz a ukládání stavební suti; prodej a dovoz produktů z kamenolomu (dlažební kámen, dlažební kostky, řezaná a štípaná dlažba, stavební kámen, soklový kámen, upravený lomový kámen); kamionová doprava, spedice, servis nákladních a ...

Recyklace odpadů - Služby a řemesla - Praha - Info-Praha.cz

Demolice objektů, skládka a recyklace asfaltových a ... Rakovník - Rakovník II, Zátiší 2488 + pobočky (2) - +420 777 772 587, +420 313 517 276. Stavební firma - Martin Opočensk ý-www ... Zajistíme pro Vás odvoz odpadu a suti v lokalitě Praha a okolí. Využijte rychlý, bezpečný a velmi levný odvoz odpadu…

Demolice a bourací práce | Emporio exclusive s.r.o. Pardubice

Demolice malých a středních objektů, průmyslových objektů, budov a komínů. ... Recyklace a likvidace odpadu. Recyklace stavebního odpadu; Zemní a výkopové práce. ... povolení k demolici), přes samotnou realizaci demolice, až po likvidace vzniklého odpadu a jeho odvoz na skládku.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia