Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Domovská stránka - www.esfcr.cz

Příjemci. Dostali jste z Operačního programu Zaměstnanost na svůj projekt finanční podporu? Hledáte, co všechno je důležité při jeho realizaci?

Esfcr.cz: Domovská stránka - www.esfcr.cz

Esfcr.cz is tracked by us since April, 2011. Over the time it has been ranked as high as 261 899 in the world, while most of its traffic comes from Czech Republic, where it reached as high as 1 141 position.

Pravidla pro žadatele a příjemce - penizeproprahu.cz

V dokumentu Pravidla pro žadatele a příjemce OP PPR naleznete obecná pravidla, podmínky a postupy pro přípravu a realizaci projektů platné pro všechny typy oprávněných žadatelů a příjemců Operačního programu Praha – pól růstu ČR. Pravidla se vztahují vždy na všechny žadatele a příjemce podpory z OP PPR, a to

MPSV.CZ : Ministerstvo práce a sociálních věcí

Novinky. Ministryně Maláčová navštívila Moravskoslezský kraj [12.9.2018] Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) navštívila v úterý 11. září 2018 Moravskoslezský kraj.

Výzvy - penizeproprahu.cz

Dne 12. 9. 2018 byla vyhlášena výzva č. 45 - Navýšení kapacit základního vzdělávání za účelem sociální inkluze II *** RHMP dne 30.

MŠMT ČR

Pondělí, 03. září 2018 Celý článek. Praha, 3. září 2018 - Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydává nové číslo Zpravodaje.

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia