Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Domovská stránka - www.esfcr.cz

Žadatelé. Máte nápad na projekt, který pomůže zlepšit podmínky na pracovním trhu? Chcete získat finanční podporu z Operačního programu Zaměstnanost?

Vyhlášené výzvy - penizeproprahu.cz

Náhradní postup pro odesílání depeší v ISKP14+ naleznete v sekci Aktuality *** Průběžný stav věcného hodnocení projektů předložených do výzvy č. 34 – stav k 12.

MPSV.CZ : Ministerstvo práce a sociálních věcí

Novinky. GDPR pro poskytovatele sociálních služeb [11.6.2018] Ministerstvo práce a sociálních věcí v rámci metodické podpory vydalo dne 10. 4. 2018 doporučený metodický postup pro poskytovatele sociálních služeb poskytující návody a doporučení pro implementaci problematiky ochrany osobních údajů GDPR.

O programu - penizeproprahu.cz

Náhradní postup pro odesílání depeší v ISKP14+ naleznete v sekci Aktuality *** Průběžný stav věcného hodnocení projektů předložených do výzvy č. 34 – stav k 12.

MŠMT ČR

Středa, 13. červen 2018 Celý článek. Dolní Břežany, 13. června 2018 – Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga se setkal s eurokomisařem pro …

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia