Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Domovská stránka - www.esfcr.cz

Příjemci. Dostali jste z Operačního programu Zaměstnanost na svůj projekt finanční podporu? Hledáte, co všechno je důležité při jeho realizaci?

Esfcr.cz: Domovská stránka - www.esfcr.cz

Esfcr.cz is tracked by us since April, 2011. Over the time it has been ranked as high as 261 899 in the world, while most of its traffic comes from Czech Republic, where it reached as high as 1 141 position.

Pravidla pro žadatele a příjemce - penizeproprahu.cz

V dokumentu Pravidla pro žadatele a příjemce OP PPR naleznete obecná pravidla, podmínky a postupy pro přípravu a realizaci projektů platné pro všechny typy oprávněných žadatelů a příjemců Operačního programu Praha – pól růstu ČR. Pravidla se vztahují vždy na všechny žadatele a …

MPSV.CZ : Ministerstvo práce a sociálních věcí

Novinky. Poslanci schválili skokové navýšení příspěvků na péči ve III. a IV. stupni závislosti [7.12.2018] Poslanci dnes ve 3. čtení schválili senátní novelu zákona o sociálních službách, která významně navyšuje příspěvek na péči pro osoby ve III. a IV. stupni závislosti, které nevyužívají pobytové sociální služby.

Výzvy - penizeproprahu.cz

Prioritní osa: 2. Udržitelná mobilita a energetické úspory: Rada hl. m. Prahy schválila dne 13. listopadu 2018 vyhlášení výzvy č. 44 Prioritní osy 2 Udržitelná mobilita a energetické úspory Operačního programu Praha – pól růstu ČR k předkládání žádostí o podporu.

MŠMT ČR

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. Pátek, 07. prosinec 2018 Celý článek. Praha, 7. prosince 2018 - Studenti z celé republiky dnes na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy převzali z rukou náměstka ministra a...

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia