Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Formuláře - portal.mpsv.cz

Formuláře MPSV - formuláře pro služby zaměstnanosti, státní sociální podporu, pomoc v hmotné nouzi a sociální služby.

MPSV.CZ : Státní sociální podpora

Rodičovský příspěvek. Nárok na rodičovský příspěvek má rodič, který po celý kalendářní měsíc osobně, celodenně a řádně pečuje o dítě, které je nejmladší v rodině, a to až do vyčerpání celkové částky 220 000 Kč, nejdéle do 4 let věku dítěte.

MPSV.CZ : Formy náhradní rodinné péče

Formy náhradní rodinné péče. S ohledem na změnu právní úpravy připravujeme aktualizaci této sekce. Níže uvedený text odráží právní stav do 31.

Potvrzení o nároku na dávky ... - formulare.mpsv.cz

Cizinci, pokud nemají v ČR přiděleno rodné číslo, uvedou v kolonce Rodné číslo v ČR datum narození ve tvaru den, měsíc, rok a pohlaví M nebo Ž (muž nebo žena). Např. cizinka narozená 3. 12. 2003 uvede 3. 12. 2003 Ž.

Žádost o rodičovský příspěvek - formulare.mpsv.cz

Cizinci, pokud nemají v ČR přiděleno rodné číslo, uvedou v kolonce Rodné číslo v ČR datum narození ve tvaru den, měsíc, rok a pohlaví M nebo Ž (muž nebo žena). Např. cizinka narozená 3. 12. 2003 uvede 3. 12. 2003 Ž.

Jihočeský kraj - oficiální server ... - kraj-jihocesky.cz

Oficiální server Jihočeského kraje provozovaný Krajským úřadem. CENTRÁLNÍ ADRESA: Krajský úřad Jihočeského kraje. U Zimního stadionu 1952/2

Úvodná stránka

ODKAZY: Česká správa sociálneho zabezpečení - www.cssz.cz 3.11 Zastupovanie pracovníkov. Odborové orgány majú právo zúčastňovať sa pracovnoprávnych vzťahov vrátane kolektívneho vyjednávania za podmienok stanovených zákonom.

Úřad pro ochranu osobních údajů: Titulní stránka

21. 6. 2018 – Přístup Úřadu pro ochranu osobních údajů bude i nadále uvážlivý s cílem zajistit především nápravu a zvyšovat povědomí o ochraně osobních údajů.

Sociálna poisťovňa - Príslušné inštitúcie členských štátov ...

Kompetentné inštitúcie na vystavenie formuláru E 301 alebo prenosného dokumentu PD U1 v členských štátoch EÚ. Belgicko. K žiadosti je potrebné priložiť dokument C 4, čo je potvrdenie o zamestnaní.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia