Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

U maturity z češtiny propadlo o pět set negymnazistů víc ...

Cermat aktualizoval katalog požadavků pro zkoušku z českého jazyka a literatury v roce 2015. Přibylo akademických znalostí a pojmů, což mělo za následek skokový nárůst neúspěšnosti mezi lety 2014 a …

Zvládli byste státní maturitu? Vyplňte si testy a ...

Čtvrťáci si v říjnu vyzkoušeli státní maturitu nanečisto. iDNES.cz vám nyní přináší všechny testy, které u maturitní generálky studenti dostali, a připojujeme k nim i řešení. Zkuste si vyplnit test z českého jazyka, matematiky a cizích jazyků a zjistěte, zda byste maturitu podle nových pravidel zvládli.

Didaktický test maturity z češtiny byl horší na všech ...

Didaktický test státní maturity z češtiny letos dopadl na všech typech škol hůře než loni. Podíl studentů, kteří u něj byli neúspěšní, roste už několik let za sebou. Od minulého roku se jejich počet zvýšil o 157, ve srovnání s rokem 2014 ale už o 3481. Vyplývá to z ...

Didaktický test | Státní Maturita z Němčiny ONLINE

U maturitního poslechu z německého jazyka u maturity není povolena práce se slovníkem. ČTENÍ S POROZUMĚNÍM U MATURITY Z NĚMČINY Test čtení následuje bezprostředně po maturitním poslechu a testuje Vaší dovednost čtení v německém jazyce.

Didaktický test maturity z češtiny byl horší na všech ...

V roce 2014 to bylo 2,76 procenta. Proti loňskému roku se úspěšnost zhoršila na všech typech středních škol. Největší zhoršení zaznamenaly střední školy ekonomické, zdravotnické a umělecké a nástavby odborných učilišť.

Maturitu z češtiny i matematiky zvládlo letos méně ...

U maturity z češtiny i matematiky uspělo letos méně studentů než loni. Didaktický test z češtiny nezvládlo letos 10,4 procent maturantů, tedy o 0,7 procentního bodu víc než loni. Přibývá tak středoškoláků, kteří tuto zkoušku napoprvé nezvládnou. Z matematiky propadlo 22,3 procenta maturantů, což je o 0,6 procentního bodu víc než loni.

Česká škola: Didaktický test maturity z češtiny byl horší ...

Didaktický test státní maturity z češtiny letos dopadl na všech typech škol hůře než loni. Podíl studentů, kteří u něj byli neúspěšní, roste už několik let za sebou. Od minulého roku se jejich počet zvýšil o 157, ve srovnání s rokem 2014 ale už o 3481.

Odvolání maturita | EDUin

Při ověřování povinné maturity z matematiky ministerští úředníci propadli 1. dubna 2015 - EDUin - komentářů 10 Podle informací, které získal EDUin ze zdrojů blízkých ministerstvu, uložil ministr školství, mládeže a tělovýchovy České republiky PhDr.

Čím dál horší. Maturitu z češtiny i matematiky letos ...

Z povinného testu z češtiny propadlo letos 6488 maturantů z celkového počtu 62.234. Neuspěl tak každý desátý maturant, který psal test poprvé. Ještě v roce 2014 to přitom bylo 2,76 procenta maturantů.

Čím je užitečný ukázkový maturitní test z češtiny, model ...

Stále doporučuji, aby byl didaktický test na léta po roce 2014 vyňat ze státní maturity, aby se stal „přístupovým testem“, který si žáci složí kdykoliv před maturitou (učňové s maturitou možná v posledním ročníku, gymnazisté možná mezi prvním a čtvrtým ročníkem – podle toho, jak se cítí, a s možností ...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia