Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Fajn brigády - Výsledek1

Nová mobilní aplikace Fajn brigád - najdi si brigádu snadno a chytře! Stáhni si zdarma do mobilu naši novou apku, o nových brigádách se dozvíš dříve než ostatní :-)

Jobs.cz – brigády pro studenty v ČR i v zahraničí

Brigády pro studenty v celé České republice i v zahraničí. Vybírejte podle okresu a oboru činnosti. Novou brigádu můžete přidat zdarma.

Nabídka práce Praha, Volná místa cz

Vyšší soudní úředník/úřednice - Asistent/ka soudce. Vydávání samostatných rozhodnutí, podpora soudce v rozhodovací činnosti Požadujeme VŠ v Mgr. stud. programu Právo a právní věda, obor právo na VŠ v ČR (práv. fakulta), práce na PC, bezúhonnost, způsobilost k práv. úkonům, samostatnost, spolehlivost.

Asociace pracovních agentur

Český rozhlas Ostrava - Poradna, úterý 12.06.2018 Možnosti přivýdělku Zkoumáte, jaké existují možnosti přivýdělku a jaká je situace na trhu, nebo se bojíte, že naletíte podvodníkům?

www tn cz | Blesk.cz

Jak zařídit dětský pokoj: 5 stylů, které se vám budou líbit. Pokoj je pro děti místem, kde si hrají, kde odpočívají a spí. Chcete, aby se líbil hlavně dětem.

Matka na MD a odečet z daní za odběr krve? 13.03 ...

Dobrý den, jsem matka s dítětem na MD a brigádně si přivydělávám. Jsem také dárkyně krve (doklad o odběrech mám). Chtěla bych se zeptat, zda-li mohu podat daňové přiznání, kde bych uvedla výdělek z loňských brigád (cca. 20tis.Kč) a uplatnila i dárcovství krve ?

Služby :: Centrum.cz

A. Agentura Najisto – Kompletní nabídka inzerce na internetu pro malé a střední firmy a podnikatele. Vše zařídíme na jednom místě Aktuálně TV – Video pořady na jednom místě. DVTV, Komentář za minutu, Svět na hraně, Auto report a řada dalších pořadů

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia