Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Jak napsat excelentní dopis kamarádovi anglicky? | …

Psaní neformálního dopisu anglicky Velmi častým typem textu objevujícím se v zadání maturitní písemné slohové práce z angličtiny je neformální dopis.

Motivační dopis

Napsat motivační dopis se může zdát být nelehkým úkolem. Je možné, že určité procento uchazečů o práci dokonce vzdá možnost reagovat na pracovní nabídku z důvodu nutnosti doprovodit svůj životopis motivačním dopisem.

Jak napsat (a nepsat) odbornou práci: Zásady, návody ...

Úvod. Účelem tohoto textu je poskytnout studentům několik rad, jak psát kvalitnější seminární, bakalářské či magisterské práce a jakých chyb se vyvarovat.

Jak napsat vynikající motivační dopis v angličtině ...

V oblíbené rubrice Tipy a Triky Vám přinášíme návod pro co nejlepší napsání motivačního dopisu v angličtině. Motivační dopis anglicky je jedním z

Vzory nabídky & Jak ji napsat | Vzor-dopisu.cz

Jak napsat obchodní dopis nabídka a vzor ke shlédnutí. Využijte zdarma vzor dopisu ještě dnes a napište správně Váš dopis!

Petice :: Pro Právo

Jak napsat petici. Trápí vás přílišný hluk z okolní stavby? Nesouhlasíte se záměrem obce pokácet lipovou alej? Chtěli by jste na nějaký problém upozornit?

jak napsat vytýkací dopis | Flek.cz

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)

Jak sbalit kluka? – Když zaručené návody nefungují ...

Ahoj, tenhle článek mi vůbec nepříjde jako kravina, moc se mi líbí.:) Já jsem ted zamilovaná do jednoho kluka a chci ho ted pozvat do kina, protože on není toho schopen mě někam pozvat, takže vždycky musim na FB napsat jako první, ale nechci spěchat, protože se moc neznáme a taky od sebe jsme hodně daleko, ale chci aby mě ...

Jak psát datum v angličtině (a jak ho pak přečíst)

Návod, jak psát datum v angličtině - včetně příkladů a rozdílů mezi britskou a americkou angličtinou.

Jak zrušit Facebook účet | Magazín Portiscio

Aktualizováno 23. 8. 2011. Už Vás Facebook nebaví? Chtěli byste zrušit svůj účet na Facebooku, ale nevíte jak na to? Přečtěte si následující návod, který Vám pomůže se zrušením účtu v této sociální síti.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia