Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

DATART | Jak vybrat pračku?

Málokomu se dnes chce prát prádlo v ruce, a tak je již dlouhou dobu pračka standardní součástí každé domácnosti. A i když nám tento spotřebič přijde...

DATART | Jak vybrat televizi?

Vybrat ten správný LED televizor je snazší, než se na první pohled může zdát. Pokud si pozorně přečtete následující článek, nebudete se v prodejně,...

Test 27 NEJlepších praček 2018 + KVALITNÍ recenze a tipy

Nevíte jak vybrat tu nejlepší pračku? Otestovali a porovnali jsme 27 nejlepších praček roku 2018. Jsme TOP portál o pračkách v ČR.

Jak vybrat běžky a určit délku běžeckých lyží NORDIC …

Jak vybrat běžky a určit délku běžeckých lyží / Úvod do dělení běžeckých lyží pro základní rozhled v druzích běžek. V krátkém článku také naleznete doporučenou délku pro výběr vhodných běžek.

Jak napsat

Průvodce psaním životopisu a průvodního dopisu, příprava na pracovní pohovor. Aneb jak získat dobrou práci.

Práce z domu: Jak poznat, že nejde o podvod - …

Ahoj mé jméno je Vania Aaron z Wisconsinu ve Spojených státech. Jsem jedním z těch lidí, kteří věří, že jedinou nejlepší technikou, jak dosáhnout veselosti a potěšení ve vašem vztahu, je prostřednictvím kouzel odlitků.

Práce - portál Hledej práci.cz

Portál trhu práce. Volná místa, zaměstnání, brigády, au-pair, nabídky práce z ČR i zahraničí. Životopisy a poptávky uchazečů. Pracovně právní poradna.

Počítač - tipy a triky, internet, Microsoft Word, Windows ...

Rozsáhlá stránka s tipy pro práci s PC ze všech oblastí. Přes 200 stran, tematicky členěné. Internet, e-mail, Word, tvorba stránek, skripty, makra ke stažení aj

Za vším hledej sebe | E-book, který vám pomůže udělat …

Na e-book jsem se těšila, protože sliboval, že mě naučí, jak nebrzdit sama sebe na cestě k úspěchu. To jsem totiž přesně v té chvíli potřebovala znát.

Jak na Internet - Jak na Internet

O seriálu "Jak na Internet" Seriál "Jak na Internet" je jedním z osvětových projektů sdružení CZ.NIC, správce národní domény CZ a provozovatele služby mojeID.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia