Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Co dělat při ztrátě zaměstnání - portal.mpsv.cz

Jak efektivně postupovat, hrozí-li Vám ztráta zaměstnání nebo jste-li již bez zaměstnání.

Práce na doma, vyděláváme z domova

Práce doma nabízí možnost vydělat si slušné peníze z pohodlí svého domova! Máte přebytečný čas a nevíte co s ním? Máte třeba jenom pár volných hodin a hledáte, jak byste si přivydělali?

Zprávy z Mníšku | Vše co se v Mníšku a okolí přihodí

Ve chvíli, kdy Stavební úřad v Jílovém u Prahy začátkem března vydal stavební povolení na novou školní multifunkční budovu, učitelé, žáci, jejich rodiče, vedení města...

Portál o bezpečnosti práce (BOZP) a požární ochraně (PO)

Bezpečnostní tabulky, výstražné značky, symboly a jiné bezpečnostní značení představují jeden z velmi efektivních nástrojů, jak upozornit na potenciální nebezpečí nejen v pracovním prostředí, ale také ve veřejném prostoru.

ŠTĚNICE DOMA - štěnice, jak vypadá štěnice, jak vyhubit ...

Štěnice doma - deratizace a dezinsekce bytů i celých domů od štěnice domácí (štěnice postelová) - ihned a se zárukou. Diskrétnost samozřejmostí.

Jak vyzrát na nakupování kosmetiky? Aneb počty s ...

Ještě bych k nákladům ušlé příležitosti přidala pojem mezní užitek :D takže: výstižný článek. No, asi se trochu rozepíšu, tak pozor.

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia