Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Elektrikářské práce - levneopravy.cz

Máte pocit, že se Vaše zásuvka pálí, nebo se Vám uvolnila od zdi? - Je nejvyšší čas ji opravit nebo vyměnit pro Vaši bezpečnost.

Konec levné práce | 16. 9. 2015 | Ilona Švihlíková ...

ČMKOS pořádá mítink s jasným názvem: Konec levné práce. V informačním letáčku mimo jiné konstatuje: „… velmi důrazně nejen zaměstnavatelům, ale i široké veřejnosti dokázat, že mzdový vývoj v ČR začíná být vážným ekonomickým problémem.

instalater-brno-levne.cz - Instalatér Brno levně

Provádíme veškeré instalatérské a topenářské práce - montáže, rekonstrukce, drobné opravy a havárie. Nonstop služba voda, topení a odpady.Vše za příznivé ceny.

Levné potraviny s.r.o.

Levné potraviny. S polečnost Levné potraviny s.r.o. byla založena v roce 2007 s hlavní specializací na potraviny s omezenou DMT. V průběhu následujících let se její činnost rozšířila i do dalších oblastí a nyní již vedle vlastních maloobchodních prodejen zásobujeme výrobky i velkoobchodní partnery.

Nabídka práce v Liberci a okolí - Prace.cz

Prace.cz je místo, kde máte největší šanci najít poctivou práci a pomocnou ruku ve složité pracovní situaci. Vybírejte z volných pracovních míst a brigád v celé České republice. Dostávejte do emailu pracovní nabídky a snadno odpovězte s životopisem.

Ceník prací - LEVNÉ PRÁCE S KŘOVINOŘEZEM A PILOU ...

levnÉ prÁce s kŘovinoŘezem a pilou ŠtĚpkovÁnÍ vĚtvÍ, ÚdrŽba zelenĚ,ÚdŽba zelenĚ v areÁlu solarnÍch elektrÁren. petr cabicar libčany 34

Jak to vidíme my - Konec levné práce v ČR | Českomoravská ...

ČMKOS se rozhodla podpořit a motivovat ty odboráře, kteří budou vyjednávat růst mezd pro rok 2016. Pod heslem „Konec levné práce v ČR“ zve předsedy a předsedkyně odborů 16. září do Prahy na mítink.

Zednické práce - levneopravy.cz

Praskl Vám obklad nebo dlažba, máte vydrolené spáry, začíná se Vám tvořit za nimi plíseň, máte popraskanou terasu po zimě nebo potřebujete udělat rekonstrukci bytového jádra?

K čemu jsou dobré odbory aneb Konec levné práce v Česku ...

Výstražná dvouhodinová stávka z 11. dubna, kterou následně zorganizovaly, a také pozornost médií, však zaměstnavatele nakonec přiměly vyjít odborům vstříc.

LEVNÉ PRÁCE S KŘOVINOŘEZEM A PILOU ,- A PLOTOSTŘIHEM ...

levnÉ prÁce s kŘovinoŘezem a pilou ŠtĚpkovÁnÍ vĚtvÍ, ÚdrŽba zelenĚ,ÚdŽba zelenĚ v areÁlu solarnÍch elektrÁren. petr cabicar libčany 34

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia