Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Konec levné práce | Odborový svaz KOVO

Odbory budou pro příští rok v soukromé sféře prosazovat růst mezd o 8 až 10 procent. To je hlavní vzkaz, který zazněl 14. 9. na mítinku Konec levné práce.Do Prahy na něj přijelo zhruba 1500 odborářů z celé republiky, mezi nimi na 400 kováků.

Další krok ke konci levné práce v ČR | Odborový svaz …

Odbory budou pro příští rok v soukromé sféře prosazovat růst mezd o 8 až 10 procent. To je hlavní vzkaz, který zazněl 14. 9. na mítinku Konec levné práce.

Levne prodam - inzerce - Zvirata.Bazos.cz

prodam Levne vysoke kozene boty. Vhodne i na zavody. velmi pohodlne na jezdeni.vel.38/39.na normalni spise uzsi lytko.vyrobene v italii. nevyuziti. Nabídněte: Brno

Maluji Levně

Provádím levné malířské a lakýrnické práce, výmalby chodeb, společných prostor, nebytových prostor.

Auto na dojíždění do práce - Na prodej levné?

Tip na Peugeot 106 je výborný. Jeho údržba stojí pár korun, spotřeba je 4 - 5 litrů nafty (1.5D, 1997). prostě ideální auto na dojíždění do práce.

Levné stěhování Praha - ODNESTO.CZ - Stěhování

Mnoho firem Vám bude nabízet levné stěhování Praha, ale pouze naše stěhovací firma nabízí stěhování Praha a okolí za opravdu bezkonkurenční ceny!

Nabídky práce ve vašem okolí | KdeJePrace.cz

Vyhledejte snadno nabídku práce podle klíčového slova a lokality. Sháníte-li zaměstnance nebo pomocníka, přidejte zdarma vlastní nabídku práce.

Levne batohy do prace | NEJRYCHLEJŠÍ.CZ

Zdravé svačiny do školy i do práce - Jana Keithová . Přiznejme si, že dnešní uspěchaná doba přeje potravinám, které slibují dlouhou trvanlivost, jsou levné a mají výraznou chuť.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia