Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Ceník masáží abecedně - masaze-perla.cz

Kurzy v Perle nabízíme prostory k pořádání kurzů, seminářů a přednášek. Místnost 40m2. Své nabídky prosíme na náš mail.

Ceník Relaxační masáž s energií Reiki - masaze-perla.cz

Kurzy v Perle nabízíme prostory k pořádání kurzů, seminářů a přednášek. Místnost 40m2. Své nabídky prosíme na náš mail.

Reiki Masáže - About | Facebook

See contact information and details about Reiki Masáže.

Petr Prokeš - Reiki masáže - Info-Praha.cz

Předávání vesmírné energie Reiki skrze relaxační masáže nohou. Propojuji tradiční Reiki (Reiky, Rejky) s masáží chodidel, kdy uzdravující síla proudí přes končetiny do celého těla. EFT centrum Praha pro duchovní konzultace a léčitele.

REIKI :: Masáže PH Beroun & Kosmetika PH ... - masaze …

Reiki pomáhá při kontaktu s duchovním světem, zejména citlivým osobám, které se setkávají s duchovními bytostmi. Reikista přestane pociťovat strach, který míváme při setkání s tajemnem.

Rehabilitační masáže - Služby a řemesla - Brno - Info …

Dagmar Kastlová-www.masaze-brno-kastlova.cz Nabídka japonských masáží Zen-shiatsu, TČM, baňkování, klasických masáží, moxování, tygrování a také aurikuloterapie. Poskytování poradenství v oblasti tradiční čínské medicíny a výživového poradenství.

Masáže a regenerace - inforychle.cz

Masaze a lecitelstvi Zabyva se ruznym druhem masazi - klasicke, relaxacni, reflexni, pro tehulky, bankovani, Dornova metoda,medova masaz-detoxikace,odstranovani tuk.polstarku a celulitidy prirodni cestou,a novinka Bio masaze + rybi pedikura a leceni koznich problemu -lupenky, plisni, atop. ekzemu a dalsi lecivyma rybickama, jedine v …

Masáže - Služby a řemesla - 17 - ČR - Info-Vysocina.cz

Jana Slavíková-www.brno-masaze.info Nabízíme reflexní terapie chodidel, ajurvédské energetizační masáže, uvolňující masáže s použitím masážních kamenů, numerologie, klasická masáž a lymfatická masáž.

Rehabilitační masáže - Služby a řemesla - ČR - Info …

Nabízíme služby kosmetického studia – kosmetické služby, masérské služby, depilace, kurzy Reiki. Provádíme masáže, manuální lymfodrenáže, v nabídce je i antinikotinová terapie, denní, večerní a svatební líčení dekorativní přírodní kosmetikou Dr. Hauschka.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia