Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Sociální služby - vcmorava.cz

středisko Ostrava - tel.: 599 526 472, 773 309 906, 773 309 907; email: ostrava@vcmorava.cz: ... obdrží v závěru semináře OSVĚDČENÍ s akreditací MPSV ČR.

Sociální služby – Sociální revue - socialnirevue.cz

NKÚ kontroloval MPSV: za sedm let nevypracovalo národní plán rozvoje sociálních služeb; sociální služby; Previous article. Next article.

Sociální služby - vcmorava.cz

středisko Brno - tel.: 543 216 247, 773 309 908, 773 309 909; email: brno@vcmorava.cz: ... Účastníci obdrží osvědčení s akreditací MPSV ČR.

Úřad práce Praha 10, Sociální služby, příspěvek na péči

E-mail: posta.abj@aa.mpsv.cz. Kontaktní osoby. vedoucí oddělení PnP a DOZP: Lucie Zindrová, Bc: ... chytryhonza.cz. Stíháte si ještě našetřit na obstojný ...

Pro sociální služby - Zřetel, s.r.o. - zretel.cz

Nabízíme školení a kurzy pro sociální pracovníky, pracovníky v sociálních službách a vedoucí pracovníky akreditovaná MPSV ČR.

Sociální služby - socialni-zaclenovani.cz

Registrační formuláře jsou ke stažení na portálu MPSV. http://portal.mpsv.cz ... přílohy č. 2 vyhlášky MPSV č. 505 ... socialni-zaclenovani.cz ...

Informace k hodnocení státní dotace na sociální služby ...

výše úhrad od zdravotních pojišťoven dle metodiky MPSV; Stanovení návrhu optimální a reálné výše státní dotace na sociální služby:

Adresář sociálních kurátorů - sluzbyprevence.mpsv.cz

supuka@bucovice.cz: WWW: rok nástupu: 2011: Aktualizováno: 26. 03. 2012 : ... informace z MPSV Nabídka pracovních míst . vyhledáván í ...

Registrace poskytovatelů sociálních ... - socialni.praha.eu

Informace k registracím poskytovatelů sociálních služeb dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia