Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Nabídky práce, volná pracovní místa na volnejflek.cz

Nabídky práce na hlavní a vedlejší pracovní poměr v regionu . Vybírejte z nabídky volných pracovních míst a najděte si lepší pracovní místo.

Nabídka kurzů | Institut pro veřejnou správu Praha

Nabídka kurzů. Vypsané kurzy můžete vybírat z aktuální nabídky kurzů nebo z katalogu. V portfoliu kurzů jsou uvedeny všechny naše kurzy, včetně těch, které nejsou do aktuálního katalogu zařazeny. V případě zájmu o tyto kurzy nám napište na info@institutpraha.cz.

Volná pracovní místa | Bosch Česká republika

Chcete pracovat pro Bosch nebo doporučit místo svým známým? Navštivte sekci KARIÉRA, kde jsou všechna aktuální volná pracovní místa.

MŠMT ČR

Čtvrtek, 01. listopad 2018 Celý článek. Praha, 1. listopadu 2018 – První polovina října patřila třetím olympijským hrám mládeže do 18 let, které se letos konaly v jihoamerickém Buenos Aires....

Volná místa | KB - kb.jobs.cz

Máte nějaké dotazy, které potřebujete zodpovědět, než nám pošlete životopis? Napište nám na volna_mista@kb.cz

Nabídky práce brno - nabídka práce, volná místa

Nabídky práce brno Nabidky-prace.cz - volná pracovní místa, nabídka zaměstnání, práce, jobs. Pro zaměstnavatele a personální agentury možnost přímé inzerce práce.

zelenypruh.cz - Akademie řemesel Praha | SŠT Zelený Pruh

Hledáte kvalitní vzdělání v oborech s budoucností? Střední škola technická Zelený pruh Praha je tu pro vás! Zjistěte více informací o SŠT Zelený pruh.

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia