Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Nabídky práce, volná pracovní místa na volnejflek.cz

Webový portál nabízí inzerci nabídek a poptávek práce. Plnou odpovědnost o pravosti obsahu nese inzerent pracovní nabídky.

Nabídka kurzů | Institut pro veřejnou správu Praha

Nabídka kurzů. Vypsané kurzy můžete vybírat z aktuální nabídky kurzů nebo z katalogu. V portfoliu kurzů jsou uvedeny všechny naše kurzy, včetně těch, které nejsou do aktuálního katalogu zařazeny. V případě zájmu o tyto kurzy nám napište na info@institutpraha.cz.

Volná pracovní místa | Bosch Česká republika

Chcete pracovat pro Bosch nebo doporučit místo svým známým? Navštivte sekci KARIÉRA, kde jsou všechna aktuální volná pracovní místa.

msmt.cz - MŠMT ČR

Pátek, 08. únor 2019 Celý článek. Praha, 8. února 2019 - Přes 63 milionů už letos poslalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy v rámci programu Můj klub do všech krajů České...

Volná místa | KB

Nenašli jste pozici, která by se Vám líbila, anebo se chcete jen na něco zeptat? Napište nám na volna_mista@kb.cz

Nabídky práce brno - nabidky-prace.cz

Nabídky práce brno Nabidky-prace.cz - volná pracovní místa, nabídka zaměstnání, práce, jobs. Pro zaměstnavatele a personální agentury možnost přímé inzerce práce.

zelenypruh.cz - Akademie řemesel Praha | SŠT Zelený Pruh

Hledáte kvalitní vzdělání v oborech s budoucností? Střední škola technická Zelený pruh Praha je tu pro vás! Zjistěte více informací o SŠT Zelený pruh.

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia