Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Nabídka práce, volná pracovní místa | PROFESIA.CZ

Práce si vás teď najde sama. Nepropásněte nejnovější nabídky práce. Získejte denně akutalizovaný seznam pro volná pracovní místa a nabídky na zaměstnání.

Přehled práce - volná místa, nabídky práce

13.02.2018 Hitem roku jsou zkrácené úvazky.Lidé chtějí mít čas žít (www.idnes.cz). Zájem lidí o zkrácený pracovní úvazek vzrostl podle údajů pracovního portálu Profesia.cz o třetinu.

Profesia.cz: Nabídka práce, volná pracovní místa | PROFESIA.CZ

Profesia.cz is tracked by us since April, 2011. Over the time it has been ranked as high as 56 477 in the world, while most of its traffic comes from Czech Republic, where it reached as high as 244 position.

Práce Kolín - nabídky zaměstnání - kolin.cz

Finanční správa hledá do svých řad zaměstnance na pozice v různých oborech, kterými jsou zejména daně, účetnictví, právo a další.

Práce v Holandsku - nazkusenou.cz

Nizozemí má jednu z nejnižších nezaměstnaností v Evropě, sehnat tam práci je proto možné i bez znalosti holandštiny. V Nizozemí je také hodně rozšířená práce na částečný úvazek, která umožňuje například zkombinovat studium s prací apod.

Společnost sociálních pracovníků | HOMEPAGE

Metodická příručka pro sociální kurátory a... 19.12.2015. Metodická příručka pro sociální kurátory a metodiky sociální prevence vznikla v rámci projektu Profesní vzdělávání sociálních kurátorů realizovaného prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

HP - People Management Forum

Konference bude zaměřena na trendy a novinky v robotizaci a digitalizaci a jejich dopad na management, na strategické i operativní změny, které to v řízení firem způsobuje a také na nové postupy a práci ve všech oblastech HR...

Články - gvp.cz

Studentská odborná soutěž 2018/2019. Gymnázium Na Vítězné pláni ve spolupráci s Gymnáziem Elišky Krásnohorské (Ohradní) vyhlašují 16. ročník Studentské odborné soutěže 2018/2019.Přihlášky, prosím, odevzdávejte do kabinetu č. 106. Nejzazší termín k podání přihlášky je 31.

ceskaskola.cz - Česká škola

„V regionálním školství bylo v přepočtu zaměstnáno 253,6 tis. osob. Průměrné měsíční nominální mzdy/platy zaměstnanců včetně vedoucích zaměstnanců regionálního školství (za všechny zřizovatele) dosáhly celkem 27 975 Kč.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia