Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

MTBO - mountain bike orienteering

Mountain bike orienteering - MTBO, orientační závody horských kol

Reprezentace ČR orientační běh

czech national orienteering team. 31.08.2017 | zobrazení 1570 Balkán kemp V první půli sezóny jsme mířili hlavně na Sever, a tak o prázdninách přišel čas na změnu a vyrazili jsme na společné soustředění juniorů a dorostu na jih do Černé Hory, která nám ukázala Balkán se vším všudy.

Jihomoravská oblast - Český svaz orientačního běhu

11. 06. 2018 - Středeční mapový trénink - 13. června 2018: skupina ABM+TBM - Řečkovice, Zamilovaný háj - 16:15 - mapa s místem startu skupina ZBM - Veselka - 16:15 - mapa s místem startu: 11. 06. 2018 - 7. Jihomoravská liga - Říčany u Brna

Salomon-run.cz

Prodej běžecké obuvi, textilu a doplňků značek Salomon, Leki, Petzl a VJ Sport. Vše pro skyrunning, ultratrail a horskou turistiku.

Orientační sporty Písek

O víkendu proběhlo Mistrovství ČR na krátké trati. Kateřina Karbusová bojovala v náročném...

Orlická liga - dobruska.cz

13.6.2018: Výsledky 5.kola OL a průběžné výsledky po 5.kole.: 5.6.2018: 5.kolo OL: Shromaždiště u Nového Hrádku "u Izidora" ().Příjezd přes Nový Hrádek, kde se u pošty uhne doprava, projede se kolem sokolovny (centra oblastního sprintu a štafet) a pokračuje se dál ulicí Na Farách a dál do polí.

Kalendář závodů MTBO 2018 - mountain bike orienteering

Do závodů Mistrovství Evropy MTBO v Maďarsku naskočili už i závodníci elitních kategorií. Dnešní long byl díky dešti a blátu extra dlouhý a těžký.

Orientační běh - Jak to vidí Béďa

Pár zpráv a názorů z Pardubic. NEW! 3-denní závody s názvem Veteran Cup 2018 připravili na druhý prázdninový víkend pořadatelé z OB Vamberk a OB DDM Kostelec nad Orlicí. Startovalo přes 400 závodníků. V pátek se běžel lesní sprint s centrem v Podhorním Mlýně u Kostelce nad Orlicí.

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia