Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Počítač, tipy, informatika, makra, makra pro Word, …

Přes 100 stran kvalitních tipů pro práci s počítačem pro začátečníky i pokročilé: práce s textovými editory, tvorba WWW stránek. Desítky propracovaných wordovských maker.

Proč se zasekne počítač?

Dobrý den, přečetl jsem si Váš článek: Proč se zasekne počítač. Zamrzá mi pc při prvním startu, každý den ráno, při startu win xp, jednou až tříkrát než naběhne, během dne je to už v pořádku, jak u auta v mrazu.

Instalace přídavků pro hosta do Virtual boxu a nastavení ...

Související články: VirtualBox – Linux, Windows etc ve Windows bez… Instalace Kubuntu 9.04 (nejen do VirtualBoxu) Proč nemohu kopírovat na disk, kde je 30 GB místa?

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia