Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Special economic zone - SEZ.cz

Special economic zone. Speciální ekonomická zóna (SEZ) je geografická oblast, která je navržena k vývozu zboží a poskytování zaměstnání.

Aktuální Brigády | Práce-brigády.cz - prace-brigady.cz

Pro našeho významného klienta, hledáme brigádníky na pomocné práce v obchodě. Jedná se o pokladní,obsluha lahůdek, doplňovaní zboží....

Práce z domova, práce z domu, práce na doma

Pro hledání práce z domova je nejjednodušší a nejlevnější řešení internet, v dalších případech lze nalézt práce z domova v místě Vašeho stálého i přechodného bydliště na vývěskách inzerce v supermarketech a hypermarketech nebo využít celostátní nebo regionální tiskoviny.Nejčastěji vyhledávané druhy práce z domova: kompletační práce, balící práce ...

inzerce-prace.com - práce na doma, nabídka brigády ...

Dárky pohodlně a za pár chvil. Vyřešit všechny vánoční dárky pro ženy ve vašem nejbližším okolí, to chce někdy pořádnou dávku odvahy a energie.

Práce ve Španělsku - nazkusenou.cz

Nabídka práce ve Španělsku. Mezi nejčastěji nabízené pracovní pozice ve Španělsku patří práce v hotelnictví (pokojské, číšníci, servírky, pomocné síly do kuchyně) a různé činnosti v zemědělství.

domaci-prace.biz - Domácí práce, práce na doma

Domácí práce, práce na doma. Domácí práce (práce na doma) jsou běžnou pracovní formou na českém trhu (CZ) práce.V poslední době zastávají domácí práce širšího významu, který umožnil nástup technologického rozvoje a to zejména internetu.

Práce v Itálii - nazkusenou.cz

Nalezení práce v Itálii je mnohem jednodušší v severní části země, kde je v současné době i relativně malá nezaměstnanost. Oproti tomu na jihu může být kvůli vysoké nezaměstnanosti najít práci obtížné.

Brigada.sk - brigády a práca na dohodu pre študentov na ...

Portál Brigada.sk je inzertným portálom s bohatou ponukou brigád pre študentov od relevantných personálnych agentúr a firiem. Ak má užívateľ záujem o niektorú z ponúk portálu, zaregistruje sa na www.brigada.sk, vyhľadá si brigádu a kontaktuje priamo zamestnávateľa (inzerenta brigády).

Neziskovka.cz - neziskové organizace na Vysočině

V pondělí 27. listopadu 2006 se v prostorách Hotelu Gustav Mahler v Jihlavě sešli účetní několika desítek NNO z kraje Vysočina na konferenci věnující se ...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia