Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Ivan Hájek - Demoliční a zemní práce

Demolice. Provádíme demoliční práce cihelných, betonových i železobetonových konstrukcí. Od menších objektu jako jsou RD po složitější průmyslové stavby, včetně mostních konstrukcí.

Výškové práce Zlín horolezeckou technikou

Od roku 2003 provádíme výškové a hlubinné práce horolezeckou technikou, které umožní realizaci práce na těžko přístupných místech, kde by stavba lešení nebo manipulace plošinou znamenala zbytečné navýšení rozpočtu zakázky.

Kompletní zemní práce Šetek | Kompletní zemní práce v ...

Jsme rodinná firma založená roku 1999. Máme více jak 19 let zkušeností ve svém oboru. Naší prioritou je dobře odvedená a kvalitní práce a spokojenost našich zákazníků.

Sběrné suroviny Pardubice, Kovošrot, Sběrný dvůr ...

Kovošrot, sběrný dvůr, demolice, sběrné suroviny a likvidace autovraků – to vše je Kovošrot Jarý s. r. o. Pardubice.

ROCKNET s.r.o.

Sanace skalních a stavebních objektů. Společnost Rocknet s.r.o. byla založena v roce 2008. Jsme ryze českou stavební společností. Naším polem působnosti je kromě české a slovenské republiky středoevropský a východoevropský region.

Práce v Německu - nazkusenou.cz

Od 1.5.2011 se změnily podmínky pro získání práce v Německu. Přechodné období padlo pro všechny obory (již dříve byly některé profese zcela uvolněny) a čeští občané mají při hledání práce v Německu stejné startovní podmínky jako němečtí obyvatelé.

Machyl, zemní práce strojní, autodoprava

Zemní práce strojní,demolice,autodoprava František Machyl. VÍTEJTE u firmy MACHYL, s.r.o. zemní práce strojní, autodoprava www.machyl.com Firma je na trhu v segmentu zemních práci strojních a autodopravy od svého vzniku v roce 1992, přičemž jejich služeb využilo mnoho zákazníků, od soukromých osob až po velké stavební společnosti.

Úvod | Autodoprava Kroupa

Autodoprava Kroupa Vám přepraví veškeré Vaše materiály po celé České Republice i v zahraničí.

Úvod - jdtm-zk.cz

Projekt Jednotné digitální technické mapy Zlínského kraje (JDTM ZK) připravil Zlínský kraj ve spolupráci se správci inženýrských sítí působících na území Zlínského kraje a obcemi Zlínského kraje.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia