Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Docházka - evidence a správa -HR formuláře a vzory – …

V sekci Docházka a evidence personalisté naleznou podklady k záznamu docházky, k kontům pracovní doby a přehled informačních systémů evidujících docházku.

Frekr - moderní evidence docházky v cloudu

Jednoduchá a efektivní evidence docházky i práce na cestách. Moderní náhrada za zastaralé a drahé docházkové systémy. Vše vidíte v reálném čase online.

Výkazy práce a docházka - SG-SOFT, spol. s r. o.

K dispozici jsou pouze uživatelem vybrané formuláře. I.2.2. Údaje na formulářích mzdové výkazy. Vybraný formulář nemusí obsahovat všechny níže uvedené údaje.

Popis práce s evidencí docházky - PDF

Popis práce s evidencí docházky Jednou z novinek v programu Mzdy Profi pro rok 2012 je nová evidence docházky, navázaná na evidenci pracovních neschopností a mzdové listy.

Evidence docházky a pracovní doby zaměstnanců - …

Usnadněte si zpracování mezd. Modul docházka zahrnuje evidenci mzdových karet zaměstnanců, vlastní zpracování mezd, výstupy pro účetnictví a manažerské přehledy.

Online aplikace pro evidenci docházky zdarma | primaERP

Online aplikace pro evidenci docházky zaměstnanců. Jednoduché a intuitivní ovládání. Zdarma pro 3 uživatele bez omezení funkčnosti!

Evidence docházky vs. evidence pracovní doby | TULIP …

Vysvětlíme vám rozdíl v terminologii a dozvíte se, jaké vám ze zákona č. 262/2006 Sb., zákoníku práce vyplývají možnosti při obou druzích evidence.

Evidence pracovní doby - ke stažení zdarma - Stahuj.cz

Evidence pracovní doby - Jednoduchá evidence odpracované doby v MS Excelu - Softwarový portál obsahující nejrozsáhlejší katalog freeware a shareware programů a aplikací ke stažení zdarma.

DOCHÁZKA MINI - RON Software | ron.cz

Docházka. Docházkový systém slouží k evidenci docházky, sledování pohybu zaměstnanců v průběhu pracovní doby, k přípravě podkladů pro …

Výkaz práce pro PC - ihned zdarma ke stažení - …

Výkaz práce pro PC 7.4 download - Aplikace určená pro jednoduchou evidenci práce a docházky. PC aplikace je součástí uceleného docházkového systému…

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia