Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Práce za rohem

Nejbližší pracovní nabídka je... Napadlo vás někdy, že vaše ideální práce může být třeba ve vedlejší ulici? Díky interaktivní mapě hned uvidíte, které nabídky máte přímo za rohem.

Nabídka práce | Dobrá práce.cz

Jste v práci vynervovaní? Mrkněte, jestli je vaše zaměstnání mezi těmi nejstresovějšími Myslíte si, že máte práci, kde jste vystaveni nadměrnému stresu?

Jak si přivydělat brigádou, když jste na Úřadu práce ...

Je pravda, že ta výše možného přivýdělku, když jste vedeni na ÚP, je opravdu malá, ale taky je pravda to, že tam člověk není od toho, aby pobíral podporu, ale aby si našel práci.. příliš dobré podmínky by některé lidi k nalezení nového zaměstnání moc nemotivovaly.

Přinesli jste do nové práce zápisné? - Diskuse - eMimino.cz

Přinesli jste do nové práce zápisné? už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti. ... Manzel ted nastupoval do nove prace a s první vyplatou taky ponese, protoze to tam tak dělají. záleží na pracovišti, poptala bych se kolegyn. Prijde mi, ze to …

Byli jste odvoláni z místa nebo se ho vzdali? V práci ...

Zaměstnanci, který byl z pracovního místa odvolán nebo který se tohoto místa vzdal, skončí výkon práce na tomto místě dnem, který byl uveden v odvolání nebo vzdání se pracovního místa, a nebyl-li uveden, skončí výkon práce uplynutím následujícího dne po doručení odvolání nebo vzdání se pracovního místa.

Volná místa | NAKIT

Nenašli jste vhodnou pracovní pozici, která Vás oslovila a přesto byste u nás rádi pracovali? Zašlete nám Vaše CV na adresu: kariera@nakit.cz

Chodily jste při stimulaci na IVF do práce? - modrykonik.cz

Pokud bych mohla a mela bych sedavejsi zamestnani ,kde nejsou velke stresy,do prace bych radeji chodila..😉 Jo a ta unava a nafoukle bricho jsou u stimulace …

Express Práce | Neuspěli jste na pohovoru? Poučte se a ...

Jste ochoten na sobě pracovat. Pracovních míst, obsazovaných personální společností, je přece množství a nikdy nevíte, kdy se otevře pozice, vhodná právě pro vás.

Má práce už mě nenaplňuje: Hledejte spokojenost tam, kde ...

Jste-li spokojená a bez stresu, budete pracovat efektivně a rychle. A to vám dá čas, který tak zdánlivě chybí… Možná si ani nevšimnete, že už pracujete pár hodin a že vás dříve nudná práce možná i …

práce na okružních lodích - byl jste tam někdo? - Diskuse ...

A posledni vec - prace na lodi at uz zaoceanske nebo ricni je drina, makacka, neni to dovolena kde se valite na palube u bazenu (kdyz uz dostanete volno, na palubu kde se pohybuji hosti nemuzete), jste zavreni v male kajute se spolubydlicim celou sezounu, nekdy se pracuje i sedm dni v tydnu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia