Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Brněnské IT firmě se osvědčil nový zaměstnanecký …

Vývojáři v brněnské firmě Artin si mohou vzít placené volno kdykoli potřebují. Už rok využívají možnost neomezené dovolené. Musí ale …

Vycházky práce neschopných | epravo.cz

Průvodce na cestě právem. Odborné texty z pera špičkových právníků.

Práce v oboru Administrativa | Dobrá práce.cz

Nabídky práce z celé ČR – denně aktualizováno. Právě teď nabízíme celkem 1034 práce v oboru administrativa. Vyberete si i vy.

Mám nárok na neomezené vycházky? | Sociální poradna

Na úvod je nutné říci, že během pracovní neschopnosti nemáte "nárok" na vycházky. Vycházky může povolit ošetřující lékař (zvláště s ohledem na váš zdravotní stav).

Neomezené vycházky 2016 - Diskuse - eMimino.cz

Neomezene vychazky 2016. Ahoj holky jsem na neschopence kvuli praci. Problemy zadne nemam. Chtela bych pozadat dr treba od 12tt o prodlouzeni vychazek nebo neomezenych. Neni to z duvodu, ze bych chtela litat od rana do vecera venku, ale obcas jet k babi a prespat, obcas k segre a prespat tam, nebo k nasim..

Výroba textilních hraček - výpis nabídky

Výroba textilních hraček. Výpis: V současné době se nabízí seznam 3 významných zahraničních společností, které zajišťují práce z domu pro muže a ženy z celého světa - vhodné i pro zájemce z ČR a SR.

vycházky při pracovní neschopnosti 27.09. - Poradna ...

Dobrý den. jsem na dočasné pracovní neschopnosti (pracovní úraz) a zajímalo by mne, jestli je mozné nekde zažádat o rozšířené, nebo neomezené vycházky.

Neomezené mobilní tarify: Který je nejlepší? - Měšec.cz

Všichni tři mobilní operátoři představili neomezené mobilní tarify. Který z nich se vyplatí nejvíce? A je o co stát i u levnějších tarifů?

Dovolená při nemocenské? - Diskuse - eMimino.cz

Neomezene vycházky už pro těhotné nejsou a na dovolenou na neschopence k moři asi nemůžeš. Můžeš si snad změnit adresu pobytu, ale i tam musíš dodržovat vycházky.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia