Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

MPSV.CZ : Ministerstvo práce a sociálních věcí

Ministerstvo práce a sociálních věcí, MPSV, ministerstvo, práce, sociální, podpora, SSP, důchod, důchody, rodina, zabezpečení, péče, ochrana, děti, dětí, právo, zaměstnanost, pojištění, nemoc, nemocenské, nemocenská, postižení, zdravotně, ZPS, zaměstnávání, služby, pomoc, pracovní, místa, volná, EU, ESF, fond ...

Integrovaný portál MPSV

Integrovaný portál Ministerstva práce a sociálních věcí. Poskytuje informace a služby v oblasti zaměstnanosti, státní sociální podpory, pomoci v hmotné nouzi, sociálních služeb, dávek sociální péče pro OZP a dalších.

Výzkumný ústav práce a sociálních věcí - Hlavní stránka

Systémy odměňování civilních státních zaměstnanců ve vybraných zemích EU se zřetelem na motivační a výkonnostní složky platu

Formuláře - portal.mpsv.cz

Formuláře MPSV - formuláře pro služby zaměstnanosti, státní sociální podporu, pomoc v hmotné nouzi a sociální služby.

APPS | Asociace poskytovatelů personálních služeb

Odborná konference: Nové výzvy v agenturním zaměstnávání, nedostatek pracovních sil a zahraniční zaměstnanci. Asociace poskytovatelů personálních služeb si Vás dovoluje pozvat na odbornou konferenci Nové výzvy v agenturním zaměstnávání, nedostatek pracovních sil a zahraniční zaměstnanci.

Transformace sociálních služeb

Národní centrum podpory transformace sociálních služeb je součást Ministerstva práce a sociálních věcí. Věnuje se podpoře transformace sociálních služeb a deinstitucionalizace v České republice.

Aktuality - MAS Lužnice

Výzva MAS Lužnice - Rozvoj sociálních služeb, komunitní sociální práce a dalších činností v rámci sociálního začleňování II

Katedra hospodářské a sociální politiky …

Katedra hospodářské a sociální politiky je pracovištěm, které garantuje studium oboru Národní hospodářství, hlavní specializaci Hospodářská politika bakalářských a magisterských programů studia a studium doktorandsky příslušného oboru.

Otevřené kurzy - Institut vzdělávání

Institut vzdělávání APSS ČR realizuje od března 2010 řadu akreditovaných kurzů a školících akcí pro sociální pracovníky i pracovníky …

Státní úřad inspekce práce | Státní úřad inspekce práce

V souvislosti se čtvrteční explozí nádrže na pohonné hmoty v kralupské rafinerii společnosti Unipetrol vydává Státní úřad inspekce práce následující prohlášení:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia