Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

MPSV.CZ : Ministerstvo práce a sociálních věcí

Důležitá sdělení. Do funkce ministryně práce a sociálních věcí byla uvedena Jana M… Do funkce ministryně práce a sociálních věcí byla 30. července 2018 uvedena Jana Maláčová, dosavadní ředitelka odboru rodinné politiky a politiky stárnutí MPSV.

Integrovaný portál MPSV

Integrovaný portál Ministerstva práce a sociálních věcí. Poskytuje informace a služby v oblasti zaměstnanosti, státní sociální podpory, pomoci v hmotné nouzi, sociálních služeb, dávek sociální péče pro OZP a dalších.

Výzkumný ústav práce a sociálních věcí - Hlavní stránka

VÝZKUMNÝ ÚSTAV PRÁCE A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ – VÚPSV, v. v. i. Dělnická 213/12, 170 00 Praha 7 tel.: +420 211 152 711 e-mail: datová schránka: xy9n88n Historická tradice ústavu sahá až do začátku minulého století, kdy bylo založeno první výzkumné pracoviště v resortu práce a sociálních věcí - Sociální ústav Československé republiky (1919).

Formuláře - Integrovaný portál MPSV

Formuláře pro státní sociální podporu a pěstounskou péči Formuláře, potvrzení, doklady a prohlášení pro dávky státní sociální podpory a dávky pěstounské péče.

MPSV.CZ : Organizační struktura Ministerstva práce a ...

911. oddělení odvolání a správní agendy Praha ; 912. oddělení odvolání a správní agendy Středočeský kraj; 913. oddělení odvolání a správní agendy Jihočeský kraj

Seznam ministrů práce a sociálních věcí České republiky ...

Seznam ministrů práce a sociálních věcí České republiky představuje chronologický přehled osob, členů vlády České republiky, působících v tomto úřadu:

APPS | Asociace poskytovatelů personálních služeb

APPS na zahájení MSV Brno. Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně, letos již po šedesáté. Tradiční setkání zástupců průmyslu, státní správy, odborů i politické reprezentace zahájené pod patronací Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Jaromír Drábek

Jaromír Drábek. bývalý ministr práce a sociálních věcí, TOP 09. Životní a existenční minimum jsou stanovené minimální finanční částky, za které má být možné …

Společnost sociálních pracovníků | HOMEPAGE

Mapování vzdělávacích potřeb kurátorů pro mládež 28.02.2013. Mapování vzdělávacích potřeb se uskutečnilo z podnětu Sekce kurátorů pro mládež při Společnosti sociálních pracovníků ČR.

Elektronické formuláře pro sociální služby a dávky osobám ...

Doklad slouží jako příloha k žádosti o přídavek na dítě (od rozhodného období 3. čtvrtletí 2017), příspěvek na bydlení a porodné (U žádosti o porodné se datem přiznání dávky …

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia