Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

MPSV.CZ : Ministerstvo práce a sociálních věcí

Novinky. MPSV poskytne na šíření konceptu Housing First 150 milionů korun [9.1.2019] Ministerstvo práce a sociálních věcí vyčlenilo v Operačním programu Zaměstnanost (OPZ) na podporu konceptu Housing First (Bydlení především) 150 milionů korun.

Integrovaný portál MPSV

Integrovaný portál Ministerstva práce a sociálních věcí. Poskytuje informace a služby v oblasti zaměstnanosti, státní sociální podpory, pomoci v hmotné nouzi, sociálních služeb, dávek sociální péče pro OZP a dalších.

Výzkumný ústav práce a sociálních věcí - Hlavní stránka

VÝZKUMNÝ ÚSTAV PRÁCE A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ – VÚPSV, v. v. i. Dělnická 213/12, 170 00 Praha 7 tel.: +420 211 152 711 e-mail: datová schránka: xy9n88n Historická tradice ústavu sahá až do začátku minulého století, kdy bylo založeno první výzkumné pracoviště v resortu práce a sociálních věcí - Sociální ústav Československé republiky (1919).

Formuláře - Integrovaný portál MPSV

Formuláře Ministerstva práce a sociálních věcí . Řadu formulářů vydaných Ministerstvem práce a sociálních věcí můžete vyplnit na internetu.Některé další si alespoň můžete stáhnout a vytisknout.Pro přístup k formulářům MPSV můžete použít tyto odkazy:

MPSV.CZ : Organizační struktura Ministerstva práce a ...

Ministerstvo práce a sociálních věcí, MPSV, ministerstvo, práce, sociální, podpora, SSP, důchod, důchody, rodina, zabezpečení, péče, ochrana, děti ...

Seznam ministrů práce a sociálních věcí České republiky ...

Seznam ministrů práce a sociálních věcí České republiky představuje chronologický přehled osob, členů vlády České republiky, působících v tomto úřadu:

APPS | Asociace poskytovatelů personálních služeb

Odborná konference: Nové výzvy v agenturním zaměstnávání, nedostatek pracovních sil a zahraniční zaměstnanci. Asociace poskytovatelů personálních služeb si Vás dovoluje pozvat na odbornou konferenci Nové výzvy v agenturním zaměstnávání, nedostatek pracovních sil a zahraniční zaměstnanci.

Jaromír Drábek

Jaromír Drábek. bývalý ministr práce a sociálních věcí, TOP 09. Životní a existenční minimum jsou stanovené minimální finanční částky, za které má být možné …

Společnost sociálních pracovníků | HOMEPAGE

VOŠSP pořádá Odbornou konferenci TEĎ A TADY III. / 2. října 2018, Praha 10.07.2018. Odborná konference „Sociální práce TEĎ a TADY III“ je tematicky zaměřena na …

Elektronické formuláře pro sociální služby a dávky osobám ...

Příspěvek na péči se vyplácí osobám, které jsou ze zdravotních nebo jiných důvodů závislé na pomoci jiných fyzických osob a bez této pomoci se nemohou obejít.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia