Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Do práce na kole 2018 - Do práce na kole

Do práce na kole je výzva pro všechny akční zaměstnance. Akce se koná po celý květen, registrovat se můžete do 30. dubna. Nejvýhodnější to je však do 3. dubna!Vyhrajte ceny, pobavte se a ulevte životnímu prostředí!

Sdružení na podporu talentované mládeže - snptm.cz

V sekci O nás najdete závěrečnou zprávu za rok 2017 včetně vyúčtování. Sdružení uspořádalo v roce 2017 celkem čtyři akce, na kterých proškolilo celkem 220 účastníků, studentů a studentek středních škol a pedagogických pracovníků.

Akce Ostrava - mestovakci.cz

Vytvořili jsme informační portál, na kterém se lidé budou moci dozvídat o tom, co všechno se v Ostravě děje.

Domovská stránka - www.esfcr.cz

Žadatelé. Máte nápad na projekt, který pomůže zlepšit podmínky na pracovním trhu? Chcete získat finanční podporu z Operačního programu Zaměstnanost?

KAMIONACI.COM - Práce

Zajímavé články a informace z dopravy, které se mohou hodit všem kamioňákům, začínajícím dopravcům, dopravním společnostem a dalším lidem zajímajícím se o kamiony a dopravu.

ISPV - mzdy a platy podle profesí

Výsledky pravidelného výdělkového šetření Ministerstva práce a sociálních věcí. Mzdy a platy podle zaměstnání, odvětví, vzdělání, věku a pohlaví v ČR i jednotlivých krajích.

Bakaláři - mezi školou a rodinou

Aplikaci nelze spustit: Chyba nastavení IIS. Fond aplikace nepoužívá integrovaný mód.

HASS Hroby s.r.o.

pokud zde nenajdete to, co hledÁte, nevÁjehte a kontaktujte nÁs! naŠe sklady praskajÍ ve Švech.

Jarní exkurze

Posviťte si na vědu společně s vědci Akademie věd České republiky, kteří pro vás mají v květnu a červnu připraveny tradiční Jarní exkurze do světa vědy.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia