Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Do práce na kole 2018 - Do práce na kole

Už potřetí se do akce zapojí také soutěžící „bez koleček”. Není nic snadnějšího, než obout tenisky a do práce vyrazit po svých.

Sdružení na podporu talentované mládeže - snptm.cz

V sekci O nás najdete závěrečnou zprávu za rok 2017 včetně vyúčtování. Sdružení uspořádalo v roce 2017 celkem čtyři akce, na kterých proškolilo celkem 220 účastníků, studentů a studentek středních škol a pedagogických pracovníků.

Akce Ostrava - mestovakci.cz

Vytvořili jsme informační portál, na kterém se lidé budou moci dozvídat o tom, co všechno se v Ostravě děje.

Domovská stránka - www.esfcr.cz

Žadatelé. Máte nápad na projekt, který pomůže zlepšit podmínky na pracovním trhu? Chcete získat finanční podporu z Operačního programu Zaměstnanost?

ISPV - mzdy a platy podle profesí

Výsledky pravidelného výdělkového šetření Ministerstva práce a sociálních věcí. Mzdy a platy podle zaměstnání, odvětví, vzdělání, věku a pohlaví v ČR i jednotlivých krajích.

KAMIONACI.COM - Práce

Zajímavé články a informace z dopravy, které se mohou hodit všem kamioňákům, začínajícím dopravcům, dopravním společnostem a dalším lidem zajímajícím se o kamiony a dopravu.

hassarmy.cz - HASS Hroby s.r.o.

pokud zde nenajdete to, co hledÁte, nevÁjehte a kontaktujte nÁs! naŠe sklady praskajÍ ve Švech.

Rozvoj péče o osoby s duševním onemocněním na …

Akce . Vytvoření sítě služeb péče o osoby s duševním onemocněním na území Karlovarského kraje ...22 MĚSÍCŮ, 730 DNÍ A 17520 HODIN...

Jarní exkurze

Posviťte si na vědu společně s vědci Akademie věd České republiky, kteří pro vás mají v květnu a červnu připraveny tradiční Jarní exkurze do světa vědy.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia