Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Zemní a výkopové práce Mladá Boleslav - ZBYKAR.CZ

Naše firma působí od roku 1998 v Mladé Boleslavi, středočeském i severočeském kraji a Praze. Zabýváme se demolicemi budov, hal a jiných stavebních objektů.

Nabídka služeb - Jaroslav Simon - Opatov, Svitavy, zemní ...

Naše firma sídlící v Opatově nedaleko města Svitavy se zabývá všemožnými terenními úpravami a zemními pracemi, prodejem nákladních vozů a stavebních strojů včetně jejich kompletního servisu, autodopravou stavebního materiálu, ale i jiných břemen včetně jejich manipulace a spoustou dalších podobných činností jejichž výčet naleznete níže.

Instalatér online

Instalatéři Provádíme menší stavby. rekonstrukce koupelen a rozvodů vody a kanalizace. veškeré montáže kanalizačního potrubí - svislé a ležaté.

Vyklízení bytů, odvoz a likvidace odpadu Praha | Vyklízení ...

Vyklízení bytů, odvoz a likvidace odpadu Praha. Často časově i fyzicky náročné vyklízení bytů již nemůže být jednodušší! Vyklízení-Rychle provádí profesionální vyklízení bytů, domů i firem za rozumnou cenu.

| Údržba zeleně, údržba na vodních tocích, úklidové služby ...

Údržba na vodních tocích. Úpravy nádrží koryt vodních toků. Opravy dlažeb klínováním.

Menzi Muck

Historie firmy. Vítáme vás na našich stránkách. Specializujeme se na zemní práce kráčivými rypadly značky Menzi Muck, která umožňují pracovat v nestandardních nebo velmi extrémních podmínkách.Jedná se především o svahy do 60 %, vodní toky nebo rozbahněný terén.

Ceník - malování, tapetování, tapety, lakování, lakýrnické ...

Výpočet plochy pro malířské práce. Chce-li si zákazník udělat předběžný výpočet ceny zakázky, častou chybou bývá to, že vychází z čisté plochy stěn a stropů a odečítá okna a dveře.

BOZP ve stavebnictví | praceazdravi.cz

Prováděcím předpisem pro bezpečné provádění stavebních prací je nařízení vlády č. 591/2006 Sb., o bližších minimálních požadavcích na bezpečnost a ochranu zdraví

Práce v Německu - nazkusenou.cz

Od 1.5.2011 se změnily podmínky pro získání práce v Německu. Přechodné období padlo pro všechny obory (již dříve byly některé profese zcela uvolněny) a čeští občané mají při hledání práce v Německu stejné startovní podmínky jako němečtí obyvatelé.

Úvod | Opravy a renovace koupelnových van smaltováním ...

Jsme specialisté na opravy a renovace smaltovaných van, umyvadel, sprchových koutů a dřezů ( text níže doporučujeme číst celý, pomůže Vám odpovědět na některé …

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia