Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Demolice, bourání, strojní a ruční bourací práce Benešov ...

Demolice - bourání provádíme v lokalitách. Demolice, bourání budov a různých objektů provádíme převážně ve Středních Čechách, v místech jako jsou Benešov u Prahy a v lokalitě Praha, ale i v rámci celé ČR.

Bourací Práce Ceník 2018 - cenikremesel.cz

Podívejte se na orientační ceník bouracích prací 2018, který jsme pro vás připravily zcela zdarma. Ceny jsou průměrem několika vytipovaných firem v oboru.

Bourací práce | Morkus Morava s.r.o.

Pokud se rozhodnete využít našich služeb v oblasti bourání staveb, zajistíme Vám kompletní dodávku prací, včetně následné stavební činnosti či terénních úprav.

Demolice a bourací práce | Emporio exclusive s.r.o. …

Demoliční a bourací práce. Jsme specialisté na bourací a demoliční práce.Nabízíme kompletní služby v oblasti demolice, od zastupování klienta na příslušných úřadech, včetně vyřízení rozhodnutí o odstranění stavby (demoliční výměr, povolení k demolici), přes samotnou realizaci demolice, až po likvidace vzniklého odpadu a jeho odvoz na skládku.

vykopy-zemni-prace.cz - zemní, výkopové, demoliční a ...

Vítejte na internetových stránkách firmy Petr Možíšek na adrese www.vykopy-zemni-prace.cz. Naše firma vznikla v roce 2011 a působíme v Moravskoslezském kraji (přednostně Ostrava, Nový Jičín a Opava), ale po předchozí dohodě jsou …

Demolice domu, demolice starého domu, bourání …

Provádíme levné demolice domů, výkup trámů, demolice domů Praha a Střední Čechy, demolice staveb, demolice průmyslových ocelových objektů malého i velkého rozsahu, odvoz stavební suti, odvoz odpadu a recyklaci, …

Demolice domu, demolice staveb, demoliční práce

Provádíme demontáž, výkup a likvidaci kovových staveb, průmyslových a zemědělských technologických celků. Pokud máte zájem o naše služby a hodláte nám nabídnout nějaký ocelový šrot k odkupu, tak nás neváhejte kontaktovat.

Bourací práce - Řezání panelů - ProfiMistr

Bourací práce, řezání panelů, jádrové vrtání. PROFI MISTR se specializuje i na ruční bourací práce (když si stavební situace vyžaduje nebourat strojně nebo mechanicky). Řezání do panelu, cihly s odsáváním, vyřezání starých železných zárubní, vyřezání nových otvorů v paneláku pro dveře, okna a zvětšování otvorů.

Základní vzdělání - urad-prace.cz

Aktuální nabídka práce a volná místa pro pozici řezn k bourač, dostupné na Úřadu práce České republiky.

Práce inzerce, inzeráty - Bazoš - bourani - prace.bazos.cz

prace - [7.6. 2018] dobrý den mam zajem o praci jedna se o výkopové práce , bourani,zednické,pomocna sila na stavbě.Možnosti 10 lidi sem živnostak platba dle domluvý kontakt 736 455 373. děkuji za ozvani Žiga .

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia