Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Zednícký ceník ve kterém lze přímo objednat kvalitní …

Nezdržujte se poptáváním a objednejte si nezávazně zednické práce u nás. Položky lze vyplnit přibližně - konečná cena díla se vypočítává dle skutečně odvedených prací.

ŘEZÁNÍ V PANELU – Specialista na interier

– Strojové otloukání starých omítek na zdech i stropech – Vyřezání zárubně z betonové příčky tl. do 7 cm – Vyřezání zárubně z betonové stěny do tl. 15 cm

Výškové práce Zlín horolezeckou technikou

Výškové práce Zlín, nátěry střech, čištění fasád, opravy komínů, opravy panelových spár, průmyslové čištění, rizikové kácení stromů, mytí oken.

ZEDNICKÉ PRÁCE - ceny bez materiálu - Forinex

ceny jsou orientační, vždy záleží na konkrétní zakázce – provádíme individuální nacenění Bourací práce: Položka: Cena: Jednotka: Otlučení vápenné omítky do tl.30mm

Vyklízení, demolice, úklid - Praha

Nabízíme komplexní služby v oblasti vyklízení a likvidace odpadu. Provádíme demolice a bourání rodinných domů, garáží.

ZEMNI PRACE - SIMON

O nás - Nabídka služeb, zemní a stavební práce - úprava a rekonstrukce vodních toků a řek - kompletní výkopové práce včetně sítí vedených v zemi

zemní, výkopové, demoliční a bourací práce, kontejnery ...

Pokorný - zemní, výkopové, demoliční a bourací práce, kontejnerová doprava-kontejnery, Jihlava-Vysočina.

Plastpo s r.o. - Prúmyslové podlahy, podlahy, injektáže ...

Plastpo s r.o. - Nabízíme průmyslové podlahy, injektáže a veškeré stavební práce. To vše za příznivé ceny a s profesionálním přístupem.

Výškové práce | Bubliny.cz

Bubliny.cz - výškové práce za pomoci horolezecké techniky. Opravy fasád, rizikové kácení stromů, zateplování domů, budov, vánoční výzdoba, bourání komínů.

bourání | Blesk.cz

Na 95 let starý most u Holýšova nasypali 142 tun štěrku: Odolal, ale stejně ho zboří. Extrémně zatížit most a vyzkoušet, co to s ním udělá!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia