Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Bourací betonu, bourání zdí a zdiva - Vodička a syn ...

Bourací práce zahrnují např. bourání zdí a příček, bourání bytových jader, bourání koupelen a sociálních zařízení, bourání betonu, bourání zdiva, podlah apod. Samozřejmostí je odvoz vybouraného materiálu a suti a jejich ekologická likvidace. Po tom, co provedeme bourací páce a rekonstrukci po sobě také kompletně uklidíme.

Zednícký ceník ve kterém lze přímo objednat kvalitní práce ...

Tento ceník zednických prací slouží jako nezávazná objednávka. Nezdržujte se poptáváním a objednejte si jednoduše zedníky u nás. Jednotkové ceny obsahují samotnou práci bez materiálu a dopravu.Do jedné nezávazné objednávky můžete vložit položky z ceníků různých profesí.

Výškové práce Zlín horolezeckou technikou | Nátěry střech ...

Od roku 2003 provádíme výškové a hlubinné práce horolezeckou technikou, které umožní realizaci práce na těžko přístupných místech, kde by stavba lešení nebo manipulace plošinou znamenala zbytečné navýšení rozpočtu zakázky.

Stavební firma Praha - Stavby Čermák

Kde působíme. Naše firma provádí stavební práce v regionech Praha, Kutná Hora, Kolín, Čáslav, Poděbrady a Český Brod. Pokud potřebujete naše služby v jiné oblasti české republiky, kontaktujte nás a pokusíme se najít individuální řešení. V minulosti jsme realizovali stavby a rekonstrukce domů zejména v okolí Poděbrad, Kolína a Čáslavi.

Vyklízení, demolice, úklid - Praha

Zemní a výkopové práce. Na výkopové práce menšího rozsahu využíváme Avia kontejnery s nosností 5t, otočné bagry a čelní nakladače kategorie 0,7 – 5t. V případě, že nelze použít strojní techniku, zajišťujeme pracovníky pro ruční výkopy. Zemní práce provádíme včetně zajištění skládky pro vykopanou zeminu a případnou demolici stávajících objektů.

Bourací Práce Ceník 2018 - cenikremesel.cz

Podívejte se na orientační ceník bouracích prací 2018, který jsme pro vás připravily zcela zdarma. Ceny jsou průměrem několika vytipovaných firem v oboru.

Výškové práce | Bubliny.cz

Provádíme práce ve výškách při údržbě a obnově fasád, střech, komínů – jejich mytí, čištění, natírání a další opravy. Většina prací ve výškách se provádí zejména na těžko přístupných místech, ať už se jedná o práce stavební, tesařské, pokrývačské nebo klempířské. Provádíme také instalace zábran proti ptactvu.

zemni-prace-berger.cz - Zemní práce Hradec Králové ...

Zemní práce, výkopové práce - Hradec Králové a okolí. Firma Radim Berger sídlící v obci Černilov u města Hradec Králové se specializuje na zemní a výkopové práce, které zahrnují modelaci a úpravu terénů, těžbu zeminy, zpevňování svahů a břehů, čištění rybníků, hloubení drážek a výkopů, výkopy stavebních jam, zaklady staveb rodinných domů, bazénů ...

Demolice Praha, Zemní práce, Recyklace odpadů, Odvoz ...

Zemní práce, recyklace odpadů, demolice, odvoz odpadu a autodoprava - to vše je společnost REVITAL BOHEMIA, s.r.o. - Praha.

Zemní a výkopové práce Mladá Boleslav - ZBYKAR.CZ

Telefon Miroslav Švancara 777 167 149. Miroslav Švancara 775 303 000. Email miroslavsvancara@seznam.cz

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia