Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Články na témata bezpečnost práce, Legislativa a …

BOZPprofi je unikátní databáze odborných článků o povinnostech v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví na pracovištích. Díky speciálně navrženému systému vyhledávání je snadné nalézt vždy správné a ověřené informace. Ty jsou průběžně aktualizovány podle legislativního vývoje za podpory odborníků z praxe.

OIP Moravskoslezský a Olomoucký kraj | Státní úřad ...

Opava – Ve čtvrtek 21. června 2018 v brzkých ranních hodinách proběhla v Opavě kontrolní akce zaměřená na odhalování nelegálního zaměstnávání, které se zúčastnili inspektoři ostravského oblastního inspektorátu práce v součinnosti s policisty Krajského ředitelství…

» Kontakty - VÚBP - Výzkumný ústav bezpečnosti práce

Zabýváme se již přes 50 let zkoumáním, ověřováním a aplikacemi metod prevence rizik způsobených pracovní činností ohrožující zdraví lidí, životní prostředí a majetek.

Bezpečnost práce a ochrana zdraví při práci - PREVENT

Poradenství a školení v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany, pracovně lékařské péče a školení řidičů. Poskytujeme služby outsourcingu BOZP více …

Úklid profesionálně. Vše pro čistotu a hygienu | de Wolf …

Profesionální úklid komplexně, efektivně a precizně. 25 let praxe, vysoká kvalita, certifikace ISO, přijatelné ceny. Cheb, Sokolov, Karlovy Vary, Plzeň.

Dokumentace BOZP a PO | CRDR s.r.o.

Přehledné zpracování dokumentace BOZP a PO obsahující veškeré povinné dokumenty k bezpečnosti práce. Kompletní správa online.

Portál Traiva s.r.o - BOZP, bezpečnostní tabulky a …

Rozcestník služeb BOZP, výrobků pro bezpečnost a bezpečnostní tabulky firmy Traiva s.r.o.

Roční zprávy | Státní úřad inspekce práce

Státní úřad inspekce práce. Zprávy o plnění protikorupčního programu. Zpráva o plnění protikorupčního programu SÚIP 2017 (pdf, 407.08 kB). Zpráva o plnění protikorupčního programu SÚIP 2016 (pdf, 508.36 kB). Zpráva o plnění protikorupčního programu SÚIP 2015 (doc, 89.50 kB). Zpráva o plnění protikorupčního programu SÚIP 2014 (doc, …

Asociace techniků BOZP a PO České republiky, z.s ...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Kontrola bezpečnosti práce- OIP -jak se připravit.

Jak probíhá kontrola BOZP prováděná Oblastním inspektorátem práce a co hrozí 3.1.2009

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia