Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Úvod | CentralWork

CentralWork s.r.o. - personální agentura zabezpečující práci v České republice.

Profesionální e-shopy – Reference | ShopCentrik

Pomocí systému ShopCentrik vytváříme internetové obchody podtrhující uživatelskou přívětivost a vysokou funkčnost, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Tvorba e-shopů a internetových obchodů | ShopCentrik

Pokud vhodně doporučeným zbožím přesvědčíte zákazníka k dalšímu, nebo doplňujícímu nákupu, má personalizace určitě velký smysl a může přinést zajímavé výsledky.

Nové ASPI | Wolters Kluwer ČR, a. s.

Pro podrobné vyhledávání zvolte vyhledávací oblast z nabídky uprostřed. Vyhledávání v celém ASPI . Rozšířené vyhledávání

Slovenské pracovné agentúry pre prácu v zahraničí

Nachádzajú sa tu výhradne sprostredkovatelia s webovými stránkami, len výnimočne bez nich, napríklad, ak zverejňujú voľné miesta na pracovnom portáli Profesia.sk, na niektorom zo slovenských inzertných portálov (Bazar.sk, Bazos.sk) alebo na svojej facebookovej stránke.

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia