Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Special economic zone - SEZ.cz

Dobrá práce.cz - práce, volná pracovní místa. Nabídka práce a brigád z celé republiky. Pravidelná aktualizace, poradna pro uchazeče o zaměstnání s možností vložení životopisu.

Práce Řidič - Nabídky práce - nabidky-prace.cz

Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Hogrefe – Testcentrum

Na těchto stránkách můžete inzerovat volná místa pro psychology nebo svůj zájem o práci psychologa. Po zaslání inzerátu na adresu veronika.cernochova@testcentrum.cz jej umístíme na těchto stránkách.. Délka jednoho inzerátu je omezena na 600 znaků (včetně mezer) a inzerát bude zveřejněn nejdéle jeden rok.

Komunitní centrum Kostka - Krásná Lípa

oficiální stránky Komunitního centra Kosta Krásná Lípa. Najdi své místo v Kostce, přivítej změnu. Kostka přijme do týmu kolegy a kolegyně na volné pozice do sociálních služeb a projektů.

Aktuálně | Centrum Locika

Centrum LOCIKA z.ú.- první specializované centrum na pomoc dětem ohroženým násilím v blízkých vztazích hledá do rozšiřujících se týmu nového kolegu na pozici terapeuta do programu RODIČEM BEZ NÁSILÍ na úvazek 0,8-1,0.Hlavní pracovní náplní bude odborná psychoterapeutická podpora rodičů (matek i otců) v tom, aby v rodině došlo k zastavení násilí a následně ...

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia