Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Úvod - jdtm-zk.cz

Projekt Jednotná digitální technická mapa Zlínského kraje je stále více využívaný. Svědčí o tom statistiky zakázek neboli žádostí o data.

Práce na doma, vyděláváme z domova

Hledáte práci z domova? Nehledejte, nechte se najít! Zaregistrujte se u nás a získejte práci dle svých představ.

Evropský veletrh pomaturitního a celožitovního …

Nemůžete se rozhodnout jakou školu si vybrat? Nevíte na jaké obory máte předpoklady? Gaudeamus je tady pro vás!

Písemná práce - Státní Maturita z Angličtiny ONLINE

Všechna zadání maturitních písmených prací ke stažení zdarma online, vzory všech slohových útvarů na výbornou, návody, tipy a triky na jedničku.

Alfa3 - práce v Luži

Naše značka, náš příběh - vaše příležitost. Před 10 lety majitelé společnosti ALFA 3 zahájili modernizaci firmy. Díky tomu dnes v malebné obci Luže, mezi Chrudimí, Vysokým Mýtem a Hlinskem najdete moderní halu s CNC stroji a špičkovými technologiemi pro přesné zpracování i povrchovou úpravu kovových dílů.

5154 prací | Slohové práce (slohovky) | Český-jazyk.cz ...

Český-jazyk.cz - SLOHOVÉ PRÁCE: Databáze slohových prací zdarma (sloh, slohovky, slohové práce, slohový útvar, slohový postup, slohy k maturitě)

JOB Spectrum s.r.o. - Personální agentura

Přijmeme pracovnici na úklid kanceláří, šaten a přilehlých prostor, která bude mít rovněž na starosti výdej ochranných pracovních pomůcek zaměstnancům.

Úvod - Šikana - Minimalizace šikany

Minimalizace šikany je komplexní program, který pomáhá školám významně snížit četnost i závažnost projevů šikanování mezi dětmi.

Úvod | Lesní penzion Podmitrov

Penzion Podmitrov odpočinek i aktivní turistika. Penzion leží uprostřed cesty mezi bránou Českomoravské vysočiny Tišnovem a Novým Městem na Moravě.

Práce z domu: Jak poznat, že nejde o podvod - …

25. června 2018. Balíme děti na tábor. Praktické tipy! S prázdninami přichází i řada letních táborů a pro rodiče nelehký úkol. Jak potomka sbalit a na nic

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia