Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Rozdíl mezi bakalářskou a diplomovou prací

Rozdíly mezi bakalářskou a diplomovou prací. V průběhu studia (nejen toho vysokoškolského) čeká studenty zpracování mnoha druhu prací - odborných nebo vědeckých.

Jaký je rozdíl mezi místem výkonu práce a pracovištěm ...

Úprava obsažená v zákoníku práce rozlišuje mezi místem výkonu práce sjednaným v pracovní smlouvě, pracovištěm a vaším pravidelným pracovištěm. Místem výkonu práce sjednaným v pracovní smlouvě [ …

Vztah mezi obvodovou a vnitřní prací stupně lopatkového stroje

Článek se zabývá souvislostmi mezi obvodovou práci a vnitřní práci stupně lopatkového stroje. Jsou zde postupně odekrývány jednotlivé druhy ztrát stupně a jejich mechanismus vlivu na práci stupně.

Ostrý spor mezi ANO a ČSSD na ministerstvu práce – Novinky.cz

Ostrý spor mezi ANO a ČSSD na ministerstvu práce. Bývalé vedení ministerstva práce a sociálních věcí za ANO brojí proti budoucí šéfce resortu Janě Maláčové (ČSSD).

Jaké výhody má práce na dohodu o pracovní činnosti? - Měšec.cz

c) zákoníku práce, tedy ve výši rozdílu mezi výší odměny připadající na 1 hodinu a příslušnou minimální hodinovou mzdou, a to bez ohledu na jeho zaviněnou či nezaviněnou nižší výkonnost.

Práce na dohodu versus pracovní smlouva. Znáte rozdíly ...

Pracovním poměrem se rozumí pracovněprávní vztah mezi zaměstnancem a jeho zaměstnavatelem založený (až na výjimky) na pracovní smlouvě. Ta může být sjednána na dobu určitou nebo – pokud v pracovní smlouvě není uvedena žádná doba ukončení pracovního poměru – na dobu neurčitou.

Přestávky mezi směnami | BOZPinfo.cz

Mohli by jste mně prosím upřesnit odpověď z BOZPinfo ze 16.08. na dotaz "Přesčasy a povinné přestávky", kdy v odpovědi je uvedeno, že ženy musí mít nepřetržitý odpočinek mezi směnami 11 hodin.

Jobinn | Vztah mezi agenturou práce a zaměstnancem

Vztah mezi agenturou práce a zaměstnancem. Autor: Lucie Vystrčilová. Mezi agenturou práce a zaměstnancem vzniká pracovněprávní vztah podpisem pracovní smlouvy nebo dohody o pracovní činnosti.Další písemností figurující ve vztahu agentury práce a zaměstnance je tzv.

Nabídka práce Jihomoravský kraj – Jobs.cz

Aktuální nabídka zaměstnání v lokalitě Jihomoravský kraj. Najděte si zajímavou perspektivní práci.

Mzda a plat jaký je rozdíl? - poradna-prace.cz

Na mzdu a plat respektive na rozdíl mezi platem a mzdou se můžeme dívat ze dvou různých pohledů: Mzda a plat z pohledu zaměstnanců Z pohledu zaměstnanců, uchazečů o práci a většiny lidí není rozdíl mezi platem, mzdou nebo jinou finanční kompenzací za práci.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia