Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Integrovaný portál MPSV

Integrovaný portál Ministerstva práce a sociálních věcí. Poskytuje informace a služby v oblasti zaměstnanosti, státní sociální podpory, pomoci v hmotné nouzi, sociálních služeb, dávek sociální péče pro OZP a dalších.

Sociální Služby Města Milevska

Poskytování sociálních služeb pro oblast Milevska, domy s pečovatelskou službou, domov pro seniory, pečovatelská služba, odlehčovací služby.

Vertikaly.cz - výškové práce

Vertikaly.cz - výškové práce, působnost po celé ČR. Kvalita, zkušenost, profesionalita.

Národní vzdělávací fond - nvf.cz

Předvídání kvalifikačních potřeb. Zkoumání budoucí poptávky po profesích a kvalifikacích na základě trendů české i globální ekonomiky a jejich dopadů na trh práce

Práce - Inzerce

Nabízím možnost si přivydělat s širokým sortimentem od výborných cukrovinek (1kg od 89, - ), přes hračky, oblečení, zdravou výživu, šperky, drogerii a nově budou KNIHY.

Německé poradenství dotazy, dotazy na německé …

Nástup do Německa, daňové třídy Německo, německé daňové přiznání - obraťte se na nás

MPSV.CZ : Zdravotní postižení

Ministerstvo práce a sociálních věcí, MPSV, ministerstvo, práce, sociální, podpora, SSP, důchod, důchody, rodina, zabezpečení, péče, ochrana, děti, dětí, právo, zaměstnanost, pojištění, nemoc, nemocenské, nemocenská, postižení, zdravotně, ZPS, zaměstnávání, služby, pomoc, pracovní, místa, volná, EU, ESF, fond ...

Liga vozíčkářů

Začněte rok 2018 trochou vážné hudby s příchutí dobrého skutku. Srdečně zveme na Novoroční benefiční koncert barokního souboru Ensemble Serpens cantat v neděli 7.

AUKCE JINAK - nejvýhodnější ceny energií a komodit z …

Zajišťujeme pro vás v aukcích nejvýhodnější ceny energií a komodit, nebo pro vás umíme vyjednat lepší podmínky do smlouvy.

Portál o bezpečnosti práce (BOZP) a požární ochraně (PO)

Bezpečnost práce (BOZP) a požární ochrana (PO) aktuálně, srozumitelně a pro lidi. Využijte naši online poradnu zdarma!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia