Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Práce na mapách | Vyhledávání práce na mapách

Nabízíme kompletní servis, zprostředkujeme kontakt s personální agenturou, která danou pracovní pozici nabízí.

Personální agentura - MaxiJOB: nabídka práce, kurzů ...

MAXIJOB – personální agentura Naše agentura je tu pro Vás, aby zajistila veškeré Vaše požadavky týkající se personální činnosti.

Vertikaly.cz - výškové práce

Vertikaly.cz - výškové práce, působnost po celé ČR. Kvalita, zkušenost, profesionalita.

Integrovaný portál MPSV

Integrovaný portál Ministerstva práce a sociálních věcí. Poskytuje informace a služby v oblasti zaměstnanosti, státní sociální podpory, pomoci v hmotné nouzi, sociálních služeb, dávek sociální péče pro OZP a dalších.

PaedDr. Jan Mikáč

PaedDr. Jan Mikáč poradenské služby ve školství, kontroly dokumentace škol, metodické materiály pro řízení škol Zázmolí 30, 614 00 Brno - Obřany tel. 604 843 333, janmikac (zavináč) janmikac.cz

MPSV.CZ : Zdravotní postižení

Obsah položky Zdravotní postižení: Komunikační soubor PAS; Úmluva OSN o právech osob se zdravotním postižením (Soubor typu .pdf) Informace pro praktické lékaře o výměně průkazů mimořádných výhod u osob se zdravotním postižením v …

Licit Aukční nákupy | Licit Aukční nákupy

Objednáváte denně potraviny, každý měsíc kancelářské potřeby, drogérii nebo čistící a úklidové prostředky?Jste veřejná organizace nebo firma?

Aktuální nabídky práce - proJobs

Hledám zaměstnance. Nabízíme rozsáhlou databázi zájemců o práci včetně životopisů a aktuálních údajů. Jsme schopni pomoci s výběrem a rádi navážeme individuální spolupráci s firmami či personálními agenturami.

Daňové poradenství - účetnictví, Praha, Brandýs nad …

Naše firma 7mk s.r.o. nabízí vedení podvojného účetnictví, daňového poradenství a daňové evidence pro klienty z Brandýsa nad Labem, Prahy a okolí

AWA Global - Personální Agentura Plzeň

Náborové centrum Naše náborové centrum najdete na adrese: Kalikova 1, Plzeň - budova AWA Global (naproti CAN, pár metrů od OC Plaza)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia