Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Nabídka práce, volná pracovní místa | PROFESIA.CZ

Práce si vás teď najde sama. Nepropásněte nejnovější nabídky práce. Získejte denně akutalizovaný seznam pro volná pracovní místa a nabídky na zaměstnání.

praceprozp.cz - Práce pro zdravotně postižené

Naše služba pro vás... Portál je zaměřen na potřeby osob se zdravotním postižením, zejména na zprostředkování pomoci v uplatnění na trhu práce.

PráceProOZP.cz

Bezplatná inzerce práce pro OZP (osoby zdravotně postižené) na hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr, dohody, živnostenský list. Zdarma, bez registrace, bez reklam.

Nabídka práce, volná pracovní místa, brigády - JobDNES.cz

Rady a tipy pro uchazeče o práci. Napsat motivační dopis a nevynechat nic důležitého; Co dělat při ztrátě zaměstnán ...

Volnámísta.cz - volná pracovní místa, nabídka práce, …

Pro pobočku v Praze 1 hledáme do týmu nového kolegu/kolegyni, příprava podkladů pro obchodní jednání, komunikační dovednosti, samostatnost, ...

Úřad práce ČR - portal.mpsv.cz

* jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání a příjem žádostí o nepojistné sociální dávky či pozvané klienty Úřední hodiny na konkrétním pracovišti ÚP ČR si ověřte zde.

Nabídka práce - JobDNES.cz

Pozici obsazujeme pro stabilní českou společnost zaměřenou na oblast informačních, komunikačních a zabezpečovacích technologií.

Portál pracovních příležitostí pro neslyšící ...

PORTÁL PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ PRO OSOBY SE SLUCHOVÝM POSTIŽENÍM. Jste osoba se sluchovým postižením a hledáte práci? Nebo práci pro osoby se sluchovým postižením nabízíte?

Nabídky práce pro OZP | OZP práce

Spolupráce s ověřenými zaměstnavateli. Našimi partnery je více než 150 zaměstnavatelů, kteří nabízejí práci pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo postižením.

Hlavní město Praha - portal.mpsv.cz

Oznámení Krajské pobočky Úřadu práce ČR pro hl. m . Prahu, KoP v Praze 8 o stěhování pracoviště nepojistných sociálních dávek pro Prahu 7, nábřeží Kpt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia