Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Obrábění, frézování na CNC, zámečnické práce Rakovník ...

Vážení zákazníci, vítáme Vás na internetových stránkách naší firmy. Naše firma se zabývá zakázkovou kovovýrobou. Zaměřujeme se především na výrobu dílů pro průmysl.

Časopis Sociální práce/Sociálna práca

Poslední komentáře k článkům. sociální pracovník komentuje článek: Ústí nad Labem dělá ze sociálních pracovníků nástroj „úklidu“ či šikany chudých a „nepohodlných“ lidí.

Ochranná známka práce postižených | Práce postižených

Zviditelňujeme kvalitní práci postižených občanů, kteří i přes svůj handicap dokážou dělat stejně dobrou práci jako zdraví lidé.. Podporujeme zaměstnavatele při vytváření i udržování pracovních míst pro postižené a propagujeme jejich výrobky nebo služby.. Více o ochranné známce. Jak získat licenci

Neflákám se – práce, vzdělávání, podnikání

Web pro všechny aktivní lidi. Za rekreací nebo poznáváním s péčí cestovní kanceláře:

Čalounické práce, čalounictví pro hotely, restaurace, bary ...

čalouník, renovace starožitného nábytku, výroba matrací, potahování sedacích souprav, opravy prasklých konstrukcí Praha 10 - Hostivař

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia