Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

SILSTAP – silniční stavební práce, s.r.o.

Společnost SILSTAP - silniční stavební práce, s.r.o. provádí mikrokoberce, kalové zákryty, vysprávky výtluků, stavební práce a nákladní dopravu.

Betonárka, zemní práce - Javůrek CZ s.r.o. Ústí nad Orlicí

Betonárka - Javůrek CZ s.r.o. Horní Libchavy 59, 561 16, Libchavy, mob: 602 662 908, 602 662 903, tel: 606 350 388, e-mail: josef.javurek@seznam.cz

ERKA Žatec s.r.o. - zemní a demoliční práce, inženýrské sítě

Zemní a demoliční práce v okolí Žatce vám spolehlivě provede ERKA Žatec s.r.o. Stejně tak realizujeme kompletní inženýrské sítě podle projektové dokumentace.

Cavator s.r.o. | Výkopové a zemní práce, autodoprava

CAVATOR s.r.o. navazuje na mnohaletou tradici a zkušenosti firmy Jan Málek, Bylany. Dosavadní zkušenosti zúročíme v kvalitně a profesionálně odvedené práci.

JOB Spectrum s.r.o. - Personální agentura

Nástupní mzda 20.000,-Kč, stravenky v hodnotě 100,-Kč, kvartální prémie, příspěvek na dopravu. Němčina na komunikativní úrovni podmínkou (e-mailová i telefonická komunikace), předchozí zkušenosti s fakturací a logistikou velkou …

Mepo jeřábnické práce s.r.o. - Úvod

Vážení zákazníci, vítejte na stránkách firmy MEPO jeřábnické práce s.r.o., rodinné firmy, která se již od roku 1991 zabývá pronájmem autojeřábů, montážních plošin, vysokozdvižných vozíků, nákladní autodopravou, stěhováním strojů a těžkých břemen a dalšími souvisejícími činnostmi.

Geodetické práce, lesnické práce | Geodetales Chrudim, s.r.o.

Geodetales Chrudim, s.r.o. Geodetické práce, lesnické práce, pozemní stavitelství, realitní kancelář. Geodetales Chrudim, s.r.o je společností s ryze českým kapitálem.

Autojeřáby, jeřábnické práce - AUTO-DREI s.r.o.

Jeřábnické práce a pronájem autojeřábů s nosností 7-100 tun. Dále provádíme opravy vozidel všech značek, diagnostiku, geometrii, servis klimatizací...

EWE s.r.o. - výroba, portál domácí práce, potápění, penzion

Změna sídla společnosti. Na podzim roku 2016 se firma EWE s.r.o. přesunula do nového výrobního areálu v Hylvátech Ústí nad Orlicí.. Nové …

Devama pliz s.r.o. | Broušení kovů, svařování a úklidové …

Firma Devama pliz s.r.o funguje na českém trhu již od roku 2007. Cílem naší firmy Devama pliz vždy bylo poskytování kvalitních služeb, během naší existence jsme navázali spolupráci s řadou českých i zahraničních firem při řešení svařování kovu, broušení kovu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia