Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Využití slev ČD

Aktuální tarifní podmínky platí od 1. 9. 2018: nový tarif a SPPO. Hlavní změna je zavedení slevy 75 % pro pro osoby do 18 let a nad 65 let a pro studující do 26 let

Galanterinka

Při nákupu nad 2 500,- Kč sleva na poštovném 85,- Kč, při osobním převzetí sleva 85,- Kč z ceny zboží. * Osobní převzetí zboží je možné v Praze 5 (poštovné odpadá).

Dohoda o provedení práce – Wikipedie

Náležitosti dohody o provedení práce. Od roku 2011 novela zákoníku práce nově stanovila, že dohodu je nutno sjednat písemně, jinak je neplatná. V dohodě musí být vymezen pracovní úkol, sjednaná odměna za jeho provedení, rozsah práce a zpravidla i doba, v níž má být úkol proveden.

Nabídka práce Praha, Volná místa cz

Aktuální nabídka práce v Praze a okolí. Vyberte si z volných pracovních míst v Praze a získejte kačky na to, abyste mohli žít svůj sen.

5191 prací | Slohové práce (slohovky) | Český-jazyk.cz ...

Český-jazyk.cz - SLOHOVÉ PRÁCE: Databáze slohových prací zdarma (sloh, slohovky, slohové práce, slohový útvar, slohový postup, slohy k maturitě)

Nabídka práce Liberec, Volná místa cz

Obchodní zástupce - předem sjednané schůzky Náplň práce: jednání se zákazníky, poskytování poradenství, péče o stávající klienty v oblasti energetiky.

Co je to karta, průkaz TP, ZTP a ZTP/P - Články, informace ...

Co je to karta, průkaz TP, ZTP a ZTP/P Tyto průkazy pro osoby zdravotně postižené představují mimořádné výhody.

jeřábnické práce Praha a okolí | Autojeřáby Roman Dostál

Vítejte na stránkách firmy AUTOJEŘÁBY - Roman Dostál. TEL: 602 230 595 Zabýváme se pronájmem autojeřábů s obsluhou v Praze a okolí a poskytujeme různé JEŘÁBNICKÉ PRÁCE.

Senior Pas - slevy a výhody pro seniory

Milí přátelé, jsme velmi rádi, že jste zavítali na webové stránky projektu Senior Pas, který je zaměřený na všechny aktivní seniory nad pětapadesát let.. Projekt Senior Pas je velmi oblíbený o čemž jistě svědčí počet registrovaných seniorů - v současné době je zapojeno přes 250 tisíc držitelů karet.

Topenářské práce, Brno | Vít Makovský s.r.o.

Společnost Vít Makovský s.r.o. se již od roku 1991 zaměřuje na instalatérské, topenářské a plynařské práce v Brně a okolí. Servis plynových kotlů, tepelná čerpadla, solární panely, kondenzační kotle rekonstrukce a vybavení.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia