Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Brigády pro studenty - prace.centrum.cz

Brigády a přivýdělky nejen pro studenty. Stovky nabídek z celé ČR. Najděte si i vy dobře placenou brigádu.

Práce ve Švýcarsku - nazkusenou.cz

Povolení k pobytu. Ve Švýcarsku si můžete vybrat ze dvou druhů povolení - krátkodobé povolení (povolení L EU/EHS, maximálně 364 dní) a dlouhodobé povolení na pět let (povolení B EU/EHS).

VOP GROUP s.r.o. - Strojírenství

Na zakázku vyrobíme produkty strojírenské a zámečnické výroby, a to jak sériově, tak v jednotlivých kusech. Zde je několik příkladů našich výrobků:

Převodník - zobrazení - stistko.uiv.cz

Kód JKOV: Poznámka: Kód KKOV: Název učebního/studijního oboru: Název kmenového oboru: 1600600 1601M Ochrana životního prostředí Ekologie a ochrana prostředí

Nabídka práce Brno-město, Volná místa cz

Asistent (odborný administrativní pracovník). Hledáme nového kolegu do našeho týmu (asistent soudního exekutora, práce na PC). Požadujeme min. SŠ s maturitou, znalost práce na …

Nabídka práce Brno-město, Volná místa cz

Operátor/ka výroby. Společnost působí v oblasti výroby klimatizací. Náplň práce: - kompletace kovových dílů - kontrola kvality - ochota práce ve směnném provozu Co nabízíme: - práci na hpp v čistém prostředí - nástupní mzda od 19 800,-, po zkušební době navýšení - bonusy - týden dovolené navíc - víkendy volné - možnost přechodu do kmene - kariérní růst ...

Nabídka práce Technik – Jobs.cz

Aktuální nabídka zaměstnání pro profesi Technik. Najděte si zajímavou perspektivní práci.

Správný krok.cz - volná pracovní místa, nabídka práce ...

Správný krok.cz - to je správný krok do nové práce. Volná místa: právě zobrazujeme 78240 volných pracovních míst.

Významní absolventi | Střední průmyslová škola a Vyšší ...

Tato stránka je věnována některým absolventům školy, kteří ve svém životě dosáhli významných úspěchů nebo k nim alespoň směřují.

atona.cz - kompletní řešení ve strojírenství

Společnost ATONA s.r.o. poskytuje ve svém výrobním závodu v Blansku prostřednictvím svých kvalifikovaných pracovníků široké spektrum služeb v oblasti strojírenského průmyslu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia