Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Rekonstrukce bytů a rekonstrukce bytového jádra - FIX …

Jsme specialisté na rekonstrukce bytů a rekonstrukce bytového jádra v Praze a okolí. Nabízíme špičkovou rekonstrukci za výhodnou cenu.

Státní úřad inspekce práce | Státní úřad inspekce práce

V souvislosti se čtvrteční explozí nádrže na pohonné hmoty v kralupské rafinerii společnosti Unipetrol vydává Státní úřad inspekce práce následující prohlášení:

Národohospodářská fakulta Vysoké školy ekonomické v Praze

Národohospodářská fakulta připravuje odborně kvalifikované ekonomy, kteří najdou uplatnění v soukromém i veřejném sektoru v ČR i v za­hraničí. Poskytuje studentům vzdělání v širokém spektru předmětů ekonomických, právních a dalších společenskovědních disciplín.

Hlavní stránka | FSv ČVUT

19/4/2018 Nenechte si ujít zatěžovací zkoušky modelů jeřábů přihlášených do soutěže Hala roku Akademik! 19. dubna 2018 v atriu Fakulty stavební ČVUT. 11/4/2018 Gratulujeme oceněným studentům za nejlepší diplomové práce Fakulty stavební ČVUT v Praze

OIP Středočeský kraj | Státní úřad inspekce práce

Oblastní inspektorát práce pro Středočeský kraj se sídlem v Praze Adresa. Oblastní inspektorát práce pro Středočeský kraj se sídlem v Praze

Práce | Brigády | Volná pracovní místa v ČR | AirJobs .cz

V naší databázi naleznete aktuální nabídky práce, brigády a další volná pracovní místa v ČR. Vyhledávejte pracovní pozice snadno podle zadaných kritérií.

Zaměstnanost - statnisprava.cz

Odkazy. Asociace samostatných odborů ČR; BOZP info Informace z oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Českomoravská konfederace odborových svazů

Institut oceňování majetku Vysoké školy ekonomické v Praze

Časopis Oceňování byl založen v roce 2008 jako recenzovaný vědecký časopis Vysoké školy ekonomické – Institutu oceňování majetku.

Mariánský sloup | v Praze na Staroměstském náměstí

Mariánský sloup v Praze na Staroměstském náměstí bude vztyčen teprve, až tuto myšlenku obnovy budou mít lidé rádi.

Vítáme vás v Praze u obory Hvězda - Centrin CZ

V lednu 2010 otevřela společnost Centrin CZ s.r.o. své druhé zařízení na Praze 6 u překrásného historického parku - obory Hvězda, který je zařazen na seznam kulturně chráněných památek České republiky.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia