Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Hledání volných míst - MPSV

Jednoduché vyhledávání volných pracovních míst. Připraveny jsou rychlé výběry aktuálních volných míst podle požadované profese, míst pro absolventy středních a vysokých škol, pro mladistvé, pro občany se zdravotním postižením a míst s ubytováním.

Dotace na vzdělávání | Marlin s.r.o.

Podpora zaměstnanosti žen ohrožených na trhu práce a rodičů s dětmi. Registrační číslo projektu: CZ.3.1.51/0.0/0.0/15_061/0003294 Realizace projektu od 11/2016 do 10/2018

Pracovní příležitosti Olomouc | Spro - sro

Naše ryze česká společnost s dlouholetou tradicí zabývající se činnostmi v oblasti stavebnictví a dopravy, která v současné době zaměstnává přes 230 zaměstnanců, hledá do svého týmu nové kolegy, kteří mají chuť pracovat a podílet se na rozvoji společnosti.

Ke stažení - Zakladní škola Mohelno

Hurá, prázdniny jsou tady... :) Kolektiv pracovníků ZŠ Mohelno Vám přeje krásné prázdniny, příjemné léto a dětem mnoho úspěchů při dalších školních činnostech!

Odborný program Kongresu KVL SR - kongreskvlsr.sk

2002 promoce na FVL VFU Brno 2002 - 2005 pivátní praxe malých zvířat v ČR 2006 - 2009 residentura na oddělení klinické radiologie, Vetsuisse Fakultät Bern, Švýcarsko

Česko – Wikipedie

Prvním doloženým státním útvarem na území dnešní České republiky byl nadkmenový svaz Sámovy říše, ve druhé polovině 9. století pak vznikla Velkomoravská říše.

Služby | Bohnice bez hranic

Hlavní město Praha ... ...

Gymnázium Ostrov

Hlavní strana. O gymnáziu. Gymnázium Ostrov, příspěvková organizace, je výběrová státní škola, která poskytuje úplné střední vzdělání.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia