Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

V PRÁCI JAKO DOMA

Projekt V PRÁCI JAKO DOMA je zaměřen na podporu rodičů při návratu na trh práce nebo změně zaměstnání. Podívejte se na aktivity, které v rámci projektu nabízíme.Všechny jsou pro účastníky projektu zdarma.Během výuky zajišťujeme i hlídání dětí.Zajímají Vás zkušenosti našich klientů z předchozích projektů?

Workline

Online školení : Blog o práci na dálku: Speciální nabídka pro účetní a daňové poradce Připravili jsme pro vás celoroční předplatné účetních online seminářů. Získejte více než 20 videoškolení se slevou minimálně 60% oproti běžným cenám. Více infomací zde

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia