Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Jihočešky reprezentovaly univerzitu v celostátní soutěži CzechTourism. Čerstvé absolventky oboru Obchodní podnikání na Ekonomické fakultě Adéla Velíšková a Barbora Valtrová reprezentovaly Jihočeskou univerzitu ve finále celorepublikové soutěže České centrály cestovního ruchu CzechTourism o nejlepší absolventskou práci v oblasti …

Dráhy chtějí zavřít depo v České Třebové. O práci se bojí ...

České dráhy plánují zrušit své železniční depo v České Třebové a ke stejnému kroku by se mohly uchýlit i v Praze, Brně, Ostravě, Plzni a Olomouci. Národní dopravce tvrdí, že přesouvat bude pouze administrativní pracovníky, jen v Třebové se ale nyní o práci bojí přes 300 lidí a proti záměru drah se postavilo i pardubické hejtmanství.

Úvodní strana - Milán - milano.czechcentres.cz

13.04.2018 Benátské bienále: Kateřina Šedá nabízí v Českém Krumlově práci snů, projekt UNES-CO. Česko-Slovenský výstavní pavilon na 16. mezinárodním bienále architektury v Benátkách 2018 se v rámci projektu Kateřiny Šedé promění v …

Český Banát - Romantické prázdniny na českém venkově v ...

Vesnice začala vznikat již v roce 1827 na dvou návrších, mezi nimiž protéká malý potůček, který přirozeně rozděluje vesnici na tzv. „malou“ a „velkou“ stranu.

Práce v USA - nazkusenou.cz

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí. Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, …

Střední průmyslová škola stavební, Stavárna | SPŠS České ...

Střední průmyslová škola stavební v Českých Budějovicích nabízí bezplatné středoškolské vzdělání zakončené maturitou. Úspěšní absolventi stavárny ČB často pokračují na prestižních vysokých školách.

Volná místa a práce České Budějovice | urad-prace.cz

Hledáte-li nové zaměstnání, práce České Budějovice nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě. Jednotlivá volná místa České Budějovice můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.

Vítejte! - Formičky, vykrajovátka - Lubomír Jánský ...

Toto je úvodní stránka www.Ceske-formicky.cz Naše firma vznikla v roce 1992, zabýváme se výrobou a prodejem pomůcek pro pečení. Na našich stránkách nabízíme spoustu vykrajovátek, formiček, báboviček, dortových forem, sáčků na zdobení, zdobících špiček, tvořítek na mandlové těsto, patchworků a jiných šikovných věciček do kuchyně.

Ceník zednických prací - cenikpraci.webnode.cz

Téměř každý čas od času potřebuje služeb zedníka či stavební firmy. Ať už stavíte dům, plot či nouvý zahradní krb, tak vám velmi pomůže orientační ceník zednických prací.. Ať již stavební firma nebo samostatný zedník si vždy stanovuje ceny na …

České Budějovice | Vi3 TAXISLUŽBA - Vaše levné a ...

Vi3 TAXISLUŽBA. V našem vozovém parku jsou pouze moderní nové vozy ve špičkovém technickém stavu. Všechny naše vozy splňují magistrátní vyhlášku na provozování taxislužby a řidiči mají všechna potřebná povolení.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia