Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Romská menšina na Slovensku – Wikipedie

Za příslušníky romské menšiny na Slovensku jsou považováni občané Slovenské republiky hlásící se k romské národnosti.Podle údajů z roku 2001 žije v SR 89 920 osob náležících k této menšině, tvořících tak 1,7 % populace Slovenska. Toto číslo znázorňuje občany SR, kteří při sčítání lidu označili svou národnost za romskou.

Kategorie:Romové podle činnosti – Wikipedie

Tato kategorie není určena ke kategorizaci článků ani stránek v jiných jmenných prostorech než kategorie. Všechny zdejší články by měly být zařazeny do některé z podkategorií.V případě potřeby by měly být takové podkategorie vytvořeny.

Lucerna wikipedie: České školy budou just segregované

8/1/2010 · Lucerna wikipedie Liberální úvahy, zprávy, media & politika. 1. srpna 2010. České školy budou just segregované Jak už jsem psal, rozsudek evropského soudu pro lidská práva ve Štrasburku D. H. a ostatní v. ČR z 13. 11.

Kategorie:Slovenští Romové – Jazyky – Wikipedie

Stránka Kategorie:Slovenští Romové je dostupná ve 6 jazycích. Návrat na stránku „Kategorie:Slovenští Romové“. Text je dostupný pod CC BY-SA 3.0, pokud není uvedeno jinak.

Romové v České republice - romove.radio.cz

Už dvacet let řeší stát odkup vepřína v Letech u Písku. Stojí totiž na místě romského tábora z doby druhé světové války a Česko za to sklízí už léta kritiku.

Loading...

Loading...

Romové – Multimediaexpo.cz

Článek je převzat z Wikipedie, otevřené encyklopedie, do které přispívají dobrovolníci z celého světa. Tento text je dostupný za podmínek Creative Commons 3.0 Unported – creativecommons.org .

Diskuse:Romové | Necyklopedie | FANDOM powered by Wikia

No jo,ale ta fakta z první republiky neměla s legrací nic společnýho, to byly prostě jen historický fakta, na takový věci je Wikipedie. --Zylbrsztajn 31. 12. 2011, 17:15 (UTC) Takže jestli tomu dobře rozumím, o Romech nepsat ani vesele ani vážně a nejlépe vůbec. Nakonec už tu máme i jiná doporučení - …

Rómológia – Wikipédia

Rómológia (iné názvy: romológia; staršie názvy: romistika, rómistika, ciganológia,) je odbor skúmajúci rómske etnikum, rómsky jazyk, sociálne a kultúrne špecifiká Rómov a vytvára podklady pre praktické opatrenia súvisiace s nekonfliktným súžitím rómskej minority s majoritnou populáciou. Rómológia má praktickú dôležitosť pre prípravu učiteľov ...

Kosovska Mitrovica – Wikipedie

Kosovska Mitrovica (dříve jen Mitrovica, v srbské cyrilici Косовска Митровица, albánsky Mitrovicë) je město a stejnojmenná obština v severním Kosovu.Podle sčítání obyvatel z roku 2011 zde žilo asi 71 tisíc obyvatel. Město bylo nicméně v roce 2013 rozděleno, a proto je počet obyvatel mnohem nižší.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia