Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

jdtm-zk.cz - Úvod

V Projektu JDTM ZK je investor OSTATNÍ definován jako subjekt, který není smluvním účastníkem projektu a nepodílí se na financování.

Portál zlínského kraje - úvod

Pokud používáte WMS klienta JDTM ZK pro MicroStation V7, stáhněte si novou verzi, kterou naleznete v záložce Podpora, Dokumenty ke stažení.

Jak získat data katastrální mapy? - Úvod - jdtm-zk.cz

V současné době je volně dostupná katastrální mapa v několika formátech pro většinu území Zlínského kraje.

Úvod - gis.kr-zlinsky.cz

Na Krajském úřadě Zlínského kraje proběhne v termínu od 2. 3. 2018 15:00 do 4. 3. 2018 20:00 odstávka počítačové sítě z důvodu rekonstrukce elektroinstalace.

juap-zk.cz - Úvod

Služba je zajištěna prostřednictvím outsourcingu, což umožňuje pracovníkům kraje nezabývat se technologickými záležitostmi a věnovat se projektu po stránce metodické a …

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia