Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Zaměstnanec - poradna-pracovni-pravo.cz

Zaměstnanci v poradně pracovního práva, Nezařazené dotazy z oblasti zákoníku práce, téma Poradny pracovní právo

Úřední deska - Obec Čeladná - celadna.cz

Beskydské rehabilitační centrum. Čeladenské lázně, které zaměstnávají 240 většinou místních obyvatel, jsou chloubou obce. Léčí se v nich pacienti z celé republiky.

Vaše dotazy - Rekvalifikační kurzy Praha

Renata 4.4. 2016, 13:56. Dobrý den, devět let jsem pracovala na ŽL jako manikérka (plus nehtová modeláž), měla jsem garanta. Teď mám krátce živnost pozastavenou, nevím zatím na jak dlouho.

Sdružení hornických odborů (SHO) - Aktuálně ve zkratce

9.4.2018 Z důvodu dovolené nebudou následujících 14 dnů naše stránky aktualizovány. 7.4.2018 seznamzpravy.cz: Král oceli na odchodu z Česka.

koberice.cz - Kobeřice

Kobeřice se již od roku 1236 rozkládají v malebných hvozdech Slezska v Hlučínské pahorkatině v údolí Bílého (Oldřišovského) potoka, asi 14 km severovýchodně od Opavy.

Informace | STP v ČR z. s. - svaztp.cz

Informace pro seniory zveřejňované v rámci projektu Celoroční informační servis STP pro seniory, spolufinancovaného ze státního rozpočtu České republiky. ...

Dotaz v poradenství: Výpočet měsíčního ... - Finance.cz

Dobrý den, nejdříve si vypočítáme průměrný hrubý hodinový výdělek. Součet hrubých mezd 28.572,- vydělíme počtem hodin za 1.

Vojensko.cz - Dobové foto - Dobové foto PS - Cetviny r ...

Objekty bývalé PS a ČSLA - fotogalerie, texty, vzpomínky pamětníků

Vojensko.cz - Objekty PS - Pohraniční roty 15. bPS - 8 ...

Objekty bývalé PS a ČSLA - fotogalerie, texty, vzpomínky pamětníků

Obchody a služby - Zoznam stránok - Sarc web

Zoznam užitočných webstránok pre praktické prehliadanie na internete. Každý si môže pridať svoju webstránku a to i z oblasti obchody a služby.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia