Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Docházka 3000 - presentace - dochazka.eu

- Propracovaný čistě český program Docházka 3000 vyhovující naší legislativě (plus slovenská lokalizace) - Snadná instalace, jednoduché ovládání, možnost síťového i lokálního provozu, webové rozhraní, nastavování práv uživatelů

Výkaz Práce - ZapMeta výsledky vyhledávání

www.izio.cz/co-izio-umi/vykaz-prace. Sekce výkaz práce je pomocníkem pro řízení a evidenci práce v informačním systému IZIO.

Evidence pracovní doby - ke stažení zdarma - Stahuj.cz

Evidence pracovní doby - Jednoduchá evidence odpracované doby v MS Excelu - Softwarový portál obsahující nejrozsáhlejší katalog freeware a shareware programů a aplikací ke stažení zdarma.

Jak vytvořit pracovní výkaz v Excelu - MůjPlan.cz

Jak vytvořit pracovní výkaz v Excelu - Užitečný návod, jak rychle vytvořit pracovní výkaz.

Download - ke stažení zdarma - Stahuj.cz

Evidence pracovní doby - Jednoduchá evidence odpracované doby v MS Excelu - Softwarový portál obsahující nejrozsáhlejší katalog freeware a shareware programů a aplikací ke stažení zdarma.

Výkaz práce ke stažení zdarma - download

S programem Výkaz práce si pohodlně zaznamenáte všechny pracovní povinnosti a navíc si vytvoříte řadu užitečných tiskopisů, které se hodí při fakturaci....

Evidence docházky a plánování směn - WALL.cz

- do prace teda chodi soboty , nedele, sviatok, nesviatok, vianoce :) nejako si neviem tento planovac upravit. ... Tipe, dochazka (4.2.2013 18:54) odpovědět.

Docházka Hodiny podle firem Výkaz pro zákazníka - PDF

Ing. Ľuboš Prokopovič Docházka Hodiny podle firem Výkaz pro zákazníka (šablony MS Excel pro evidenci odpracovaných hodin za kalendářní měsíc) v 4.00 ze dne Uživatelský manuál Obsah 1. Úvod...

AGRI MANAGER - software pro zemědělství

Rychlé a jednoduché vystavení pracovních příkazů, sledování pracovních výkonů. Možnost rozšíření o GPS sledování vozidel s automatickým přiřazením výkonů.

Vykazprace.cz Analyzed Sites at WhatIsDomain.Net

Vykazprace.cz has a Worldwide ranking of n/a Down n/a and ranking n/a in n/a. ... 6 Vykaz prace k dohode o provedeni prace. 7 Vykaz prace dpp jamu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia