Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

MPSV.CZ : Ministerstvo práce a sociálních věcí

Důležitá sdělení. MPSV: Od 1. února začíná platit otcovská dovolená Od 1. února 2018 platí novela zákona o nemocenském pojištění, která zavádí novou dávku tzv. otcovskou.

Daně, účetnictví, právo, práce a mzdy pro profesionály

Knihovna pro daně, účetnictví, právo, práci a mzdy pro hlavní účetní, účetní, daňaře, mzdové účetní , daňové poradce a ekonomy - účetní, daňové, právní informace o aktuálním dění, komentáře, příklady, školení, judikatura.

kurzy v Olomouci, školení v Olomouci, semináře

srpen 2018. 14.08.2018 - novela - stavebnÍ zÁkon a jeho velkÁ novela 28.08.2018 - time management - manaŽerem svÉho Času 28.08.2018 - novÉ vyhlÁŠky - zÁkon o odpadech a zÁkon o obalech - novÉ vyhlÁŠky v oblasti naklÁdÁnÍ s odpady

paris-karvina.cz - PARIS vzdělávací agentura s.r.o ...

NOVÉ VYDÁNÍ!!! Publikace si klade za cíl pomoci ředitelům, ekonomům a účetním zejména školské příspěvkové organizace k orientaci v oblasti majetku, hospodaření, peněžních fondů a finanční kontroly.

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia