Chcete peníze? Potřebujete práci!

Jak se říká... bez práce nejsou koláče a to platí i v životě. Abychom zaplatili nájem, nakoupili jídlo a benzín, případně i potřeby pro děti... Musíme pracovat a výsledkem těžké dřiny jsou peníze. Pouhý prostředek, který vám nepřinese štěstí a lásku si za něj nekoupíte. Kde ale v dnešní době práci sehnat? Všude chtějí praxi a pod... My jsme se rozhodli, že vám poradíme. Chceme vám pomoci a tak jsme dali dohromady odkazy na stránky, které shromažďují volne pracovní pozice.

Chtěl bych najít práci

PRACE A DALŠÍ INFORMACE

Dohoda o provedení práce - Pracomat.cz

Dohody jsou obecně jednodušší formy zaměstnávání. Podíváme se jaké jsou výhody a nevýhody dohody o provedení práce, a pro jaké typy práce je vhodná.

Potřebujete volno z práce? Na co máte nárok? | Peníze.cz

Potřebujete k lékaři? Vlak, kterým ráno jezdíte, měl zpoždění? Žení se vám syn? Narodilo se vám dítě nebo naopak zemřel kolega? Potřebuje vaše ...

OBEC ÚČTUJE | Dotazy - obecuctuje.cz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na možnost refundace mzdy člena okrskové volební komise, pokud by byl člen komise současně zaměstnancem obce.

propravo.cz - Pro Právo

Ústavní soud, Brno, TZ 39/2016 Plénum Ústavního soudu (soudce zpravodaj David Uhlíř) odmítlo pro neoprávněnost navrhovatele návrh skupiny deseti fyzických ...

TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a prace najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia